تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 برانکو ایوانکوویچ بعد از 4 هفته بار دیگر به سوشا مکانی فرصت داد تا در حساس ترین بازی هفته برابر تراکتورسازی درون دروازه قرار گیرد.به گزارش "تک گل"، سوشا مکانی که بعد از اتفاقات رخ داده، 4 هفته از ترکیب پرسپولیس دور مانده بود، امروز از سوی برانکو مجوز حضور در ترکیب اصلی را به دست آورد تا برابر شاگردان امیر قلعه نویی قرار گیرد.

در حالی که ساعاتی به دیدار حساس دو تیم پرسپولیس و تراکتورسازی باقی مانده، برانکو ایوانکوویچ ترکیب 11 نفره تیمش برای مقابله با تراکتورسازی را انتخاب کرد.

بر این اساس سوشا مکانی بعد از هفته ها دوری از ترکیب اصلی در این بازی درون دروازه این تیم قرار خواهد گرفت و محسن بنگر و لوکا ماریچ در کنار رامین رضاییان و محمد انصاری دیگر مهره های دفاعی این تیم را تشکیل خواهند داد.

با غیبت کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی به پست فصل گذشته اش باز خواهد گشت و با وظایف دفاعی بیشتر در کنار محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده و امید عالیشاه ترکیب خط میانی را تشکیل می دهند و مهدی طارمی در کنار علی علیپور وظیفه باز کردن دروازه محمدرضا اخباری و عبور از خط دفاعی تراکتور را برعهده دارند.

ترکیب پرسپولیس: سوشا مکانی، محسن بنگر، لوکا ماریچ، رامین رضاییان، محمد انصاری، احمد نوراللهی، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده، امید عالیشاه، مهدی طارمی و علی علیپور.

این دیدار ساعت 17:30 دقیقه و در استادیوم آزادی با قضاوت تورج حق وردی برگزار خواهد شد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد