تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 تراکتورسازی با وجود اینکه یک بر صفر از ذوب‌آهن عقب افتاد اما موفق شد با تعویض‌های طلایی قلعه‌نویی و دو گل زیبا از رحمانی و شفیعی 3 امتیاز مهم را در فولاد شهر کسب کند.به گزارش "تک گل"، همانطور که پیش‌بینی می‌شد دیدار برگشت ذوب‌آهن و تراکتورسازی همانند بازی نیم‌فصل اول که در ورزشگاه یادگار امام تبریز 4 بر 4 مساوی به پایان رسید، جذاب و مهیج انجام شد؛ تراکتورسازی که در فاصله 30 دقیقه به پایان مسابقه دروازه‌اش در فولاد شهر باز شده بود توانست با تغییر تاکتیک قلعه‌نویی و درخشش بختیار رحمانی پیروزی را جابه‌جا کند و پرشورها را به برد 2 بر یک برساند.


هفته بیست و پنجم لیگ برتر
استادیوم: فولادشهر اصفهان / تماشاگر: 400 نفر
داور: موعود بنیادی‌فر ؛ کمک‌ها: سجاد طوری، فرهاد مروجی و مهدی مرجان‌زاده / ناظر: حیدر شکور


ذوب‌آهن

رشید مظاهری، هادی محمدی، وحید محمدزاده، علی همام، ولید اسماعیل، قاسم حدادی‌فر، احمد کامدار، دانیال اسماعیلی‌فر (83- محمدرضا حسینی)، احسان پهلوان (59- مرتضی تبریزی)، مهدی رجب‌زاده (77- محمدرضا عباسی) و کاوه رضایی
سرمربی: یحیی گل‌محمدی

تراکتورسازی

محمدرضا اخباری، شجاع خلیل‌زاده، کارلوس کاردوسو (76- خالد شفیعی)، محمد ایران‌پوریان، سعید آقایی، آگوستو سزار، مهدی کیانی، سینا عشوری، شاهین ثاقبی (64- آلویس نانگ)، ایوب کلانتری (62- بختیار رحمانی) و فرزاد حاتمی
سرمربی: امیر قلعه‌نویی


اخطار

سینا عشوری(24) - کارلوس کاردوسو(59) - خالد شفیعی(87)  از تراکتورسازی

قاسم حدادی‌فر(62) - علی همام(76) - محمدرضا حسینی(89) از ذوب‌آهن


شرح گل

ذوب‌آهن 1- تراکتورسازی 0(دقیقه 60: مهدی رجب‌زاده): پنالتی که کاوه رضایی گرفته بود را مهدی رجب‌زاده با شوت محکم و بر خلاف جهت محمدرضا اخباری به سمت راست دروازه تراکتورسازی زد.

ذوب‌آهن 1 - تراکتورسازی 1(دقیقه 69: بختیار رحمانی): رحمانی هفت دقیقه پس از تعویضش پشت ضربه ایستگاهی که پشت محوطه نصیب تراکتورسازی شده بود قرار گرفت و توانست به شکل زیبایی توپ را به گوشه دروازه مظاهری بفرستد و بازی را یک بر یک مساوی کند.

ذوب‌آهن 1- تراکتورسازی 2(دقیقه 87: خالد شفیعی) ارسال رحمانی از سمت چپ زمین به تیر دوم را خالد شفیعی با ضربه سر زیبا و چکشی به گل دوم تراکتورسازی تبدیل کرد.


بهترین بازیکن

بختیار رحمانی با وجود اینکه بازی را از روی نیمکت آغاز کرده بود اما از دقیقه 62 که وارد میدان شد توانست از روی یک ضربه ایستگاهی گل تساوی بخش تیمش را بزند و با یک ارسال زیبا در دقیقه 87 پاس گل دوم تیمش را به شفیعی بدهد تا ستاره تراکتورسازی لقب بگیرد.


لحظات حساس

دقیقه 2: پاس در عمق عالی کلانتری به پشت مدافعان ذوبآهن فرزاد حاتمی را با مظاهری تک به تک کرد اما ضربه این بازیکن با مهار دروازه بان ذوب آهن به کرنر رفت.
دقیقه 11: شوت کامدار از فاصله 30 متری به شکل خطرناکی از کنار دروازه تراکتورسازی عبور کرد.
دقیقه 15: ارسال ثاقبی و ضربه سر کاردوسو را رشید مظاهری با واکنش موفق از کنج دروازه ذوب‌آهن بیرون کشید و تبدیل به کرنر کرد.
دقیقه 26: تکل ناموفق هادی محمدی به ایوب کلانتری رسید اما شوت فنی این بازیکن با فاصله از بالای دروازه ذوب‌آهن راهی اوت شد.
دقیقه 39: اشتباه دوباره محمدی در خط دفاعی، ثاقبی را صاحب توپ کرد که پاس عمقی این بازیکن و ضربه پای چپ حاتمی را مظاهری با خروجی موفق دفع کرد ولی توپ به ولید اسماعیل رسید و این بازیکن نزدیک بود به اشتباه دروازه خودی را باز کند که با خوش‌شانسی ذوبی‌ها توپ به تیرک عمودی برخورد کرد و به اوت رفت.
دقیقه 48: ضربه سر شیرجه‌ای کلانتری از محوطه 6 قدم را مظاهری با یک واکنش فوق‌العاده مهار کرد.
دقیقه 53: ضربه سر اسماعیلی‌فر بدون اینکه خطری روی دروازه تراکتورسازی داشته باشد به اوت رفت.
دقیقه 54: ارسال ایران‌پوریان به مقابل دروازه ذوب‌آهن برای فرزاد حاتمی را ولید اسماعیل با ضربه سر راهی کرنر کرد.
دقیقه 64: شوت روی پای خلیل‌زاده از پشت محوطه جریمه با فاصله زیادی از بالای دروازه ذوب‌آهن به اوت رفت.
دقیقه 74: ضربه کاوه رضایی از زاویه بسته با بی‌دقتی راهی اوت شد.
دقیقه 74: شوت فنی کاردوسو با فاصله کمی از کنار دروازه مظاهری عبور کرد.
دقیقه 85: ارسال رحمانی از روی کرنر را خلیل‌زاده با ضربه سر زد که توپ به شکل خطرناکی با فاصله یک متری تیرک عمودی دروازه ذوب‌آهن راهی اوت شد.


در حاشیه


* پیش از شروع مسابقه یحیی گل‌محمدی به استقبال امیر قلعه‌نویی رفت که سرمربی تراکتور نیز به سرمربی ذوب‌آهن دسته گل اهداء کرد.
* سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن از رحمان رضایی مربی تراکتورسازی که سابقه حضور در این تیم اصفهانی را دارد تقدیر کرد.
* شاهین ثاقبی دقیقه 15 دروازه ذوب‌آهن را باز کرد اما داور این گل را آفساید اعلام کرد.
* 4 دقیقه وقت اضافه برای نیمه اول منظور شد.
* در حالی که بازیکنان تراکتورسازی به بنیادی‌فر داور مسابقه معترض بودند قلعه‌نویی به شاگردانش اسرار داشت به بازی بپردازند.
* دو دقیقه بعد از گل اول ذوب‌آهن یکی از هواداران تراکتورسازی به دلیل ناراحتی قلبی روی سکوها افتاد که تیم اورژانس خود را به این تماشاگر رساند.
* بعد از بیرون رفتن رجب‌زاده، حدادی‌فر بازوبند کاپیتانی ذوب‌آهن را بر بازو بست.
* برای نیمه دوم 3 دقیقه وقت اضافه گرفته شد.
* احمد امیرکامدار که در نیم‌فصل به ذوب‌آهن اضافه شده بود و طبق اعلام رسمی سازمان لیگ به دلیل سه اخطاره شدن از بازی با تراکتورسازی محروم بود در این بازی از ابتدا به میدان رفت. البته بعداً مشخص شد سایت سازمان لیگ در درج محرومیت کامدار اشتباه کرده است و او با استعلام ذوب‌آهن مجوز بازی برابر تراکتورسازی را گرفته بود.
* رحمان رضایی که سابقه بازی در ذوب‌آهن را دارد و امروز به عنوان مربی در کادرفنی تراکتورسازی برابر ذوب‌آهن قرار گرفته قبل از بازی مورد تقدیر باشگاه ذوب‌آهن قرار گرفت.
* اواسط نیمه دوم ولید اسماعیل نزدیک بود گل به خودی بزند اما ضربه ناخواسته او به تیر عمودی دروازه اصابت کرد.
* در دقایق پایانی نیمه نخست وحید محمدزاده با فرزاد حاتمی درگیری لفظی پیدا کرد که با وساطت بازیکنان ختم به خیر شد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد