تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

مصاحبه برانکو بعد از دربی

 


برانکو ایوانکوویچ پس از پیروزی تیمش برابر استقلال در دربی گفت:از دربی لذت بردیم
نیازی نیست عرض کنم که چقدر خوشحالیم بعد از این برد باشکوه در چنین بازی بزرگی، شادی بالاتر از این نیست که در چنین فضایی پیروز شویم.همه از دربی لذت بردیم البته عصبانیت زیادی هم بر بازی حاکم بود. اما ما پیروز شدیم و یک برد پرگل و باشکوه را به هوادارانمان تقدیم کردیم. مستحق این برد بودیم و به جایی که استحقاقش را داشتیم رسیدیم. 4 هفته دیگر باقی مانده نباید به خاطر این پیروزی جوگیر شویم. چون 4 بازی دیگر در پیش داریم و بازیکنانم می‌دانند که 4 بازی سخت را داریم.

به بازیکنان تبریک می گویم
ما باید فصل را اینگونه پایان ببریم. آنچه مهم است این است که در پیروزی در دربی بازیکنان نقش مهمی را داشتند. من از صمیم قلب به آنها تبریک می‌گویم و از آنها تشکر می‌کنم. آنها با حضورشان و انگیزه زیادی که داشتند به این پیروزی رسیدند.

پنالتی زن را تعیین نکردم
مشکل پنالتی در تیم ما هنوز است. ما اگر گل چهارم را نمی‌‌زدیم بازی مساوی نمی‌شد بلکه نتیجه 3 بر 2 می‌شد. موقع پنالتی تقصیر من بود که از قبل از بازی زننده پنالتی را تعیین نکردم و در این مورد یک مقدار عدم تفاهم به وجود آمد. یعنی به طور خاص نگفتم حتما طارمی پنالتی را بزند.

رحمتی یکی از بهترین هاست
در 10-15 روز اخیر طارمی هر روز پنالتی می‌زند و طبیعی است که همچنان یکی از زنندگان پنالتی ما مهدی طارمی است. او ضربه را خوب زد ولی رحمتی هم یکی از بهترین‌‌ها است و می‌دانست طارمی تحت فشار است.

برای برد به میدان می رویم
هیچ وقت به این فکر نمی‌کنم که با چه اختلاف گلی برنده شویم بلکه ما در هر بازی برای برد به میدان می‌رویم. یک بار یک بر صفر یک بار 2 بر صفر و یک بار با 4 گل برنده می‌شویم. هدف ما از آماده‌سازی فقط برای برد، برد و برد است.

استقلال تیم قدرتمندی است
امروز تیمی را بردیم که از ابتدای فصل تا به امروز در صدر جدول قرار داشت. آنها تیم بسیار قدرتمندی هستند و کسی نمی‌توانست پیش‌بینی این نتیجه را داشته باشد. به تیمم اطمینان داشتم و بازیکنان هم به توان خودشان اعتقاد داشتند. یک بار دیگر شخصیت و انگیزه خودشان را نشان دادند و مشخص شد چقدر هواداران خود را به عنوان یار دوازدهم دوست می‌دارند.

در مورد داوری نظری ندارم
در مورد داوری نظری ندارم و نمی‌خواهم کار خودمان را در گذشته توسط داور توجیه کنم. اشتباهاتی در گذشته اتفاق افتاده و ما این مسئله را حمل بر آینده قرار نمی‌دهیم. بارها گفته‌ام قول قهرمانی نمی‌دهیم. بعد از بازی مقابل ذوب‌آهن در حالی که یک امتیاز داشتیم و در رده شانزدهم بودیم گفتم برای قهرمانی می‌جنگیم. 4 بازی سخت مانده و قطعا هنوز به قهرمانی هم نزدیک نشدیم اما در مسیر بسیار خوبی قرار داریم.

فرمول قهرمانی ساده است
ما می‌توانیم برای قهرمانی تلاش کنیم. مدیریت، بازیکنان و ما همه برای قهرمانی می‌جنگیم. فرمول ساده است باید همه بازی‌ها را ببریم تا همچنان در صدر جدول بمانیم و تیمی به ما نرسد. اما شما می‌دانید که همه مقابل پرسپولیس طور دیگری بازی می‌کنند و با سرعت 200 کیلومتر مقابل ما ظاهر می‌شوند اما ما آمادگی کامل داریم.

تلاش کردیم از بحران خارج شویم
دلیل این مسئله ثباتی است که در باشگاه بود. شروع سختی داشتیم. بعد از بازی با ذوب‌آهن که 2 بر یک باختیم 500 هوادار سر تمرین آمدند و ما را حمایت کردند. آنها بازیکنان ما را شناخته بودند که چه کیفیتی دارند. بازیکنان ما هم به آنها خوشبینی دادند و در نهایت همه با هم کار کردیم تا بتوانیم از آن بحران خارج شویم.

با ارزش ترین هدیه تولد برای طاهری
دکتر طاهری هم اجازه نداد مسائل حاشیه‌ای برای تیم به وجود بیاید. با تلاش و کار و پیوستگی تمرینات به اینجا رسیدیم. 20 بازی بدون باخت را پشت سر گذاشتیم و صدرنشین شدیم. بابت این برد به طاهری هم تبریک می‌گوییم. بازیکنان با ارزش‌ترین هدیه تولدش را به او تقدیم کردند. منتقد همیشه خواهد بود. این مسئله عادی است. همه جای دنیا هم هست اما وظیفه ما این است که با کار و تلاش به موفقیت برسیم و انتقادها را تا جایی که می‌توانیم کم کنیم.

هادی جزیی از خانواده ماست
قطعا درگذشت هادی یک شوک بزرگ بود. واقعا زمان زیادی لازم داشتیم تا حواس‌مان را جمع کنیم و دوباره به کار عادی‌مان برگردیم. تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که دینی را که به هادی و خانواده‌اش داریم ادا کنیم. پسر هادی امروز در جمع ما حضور داشت و به او خوشامد گفتیم و همیشه به او خوشامد می‌گوییم زیرا هادی جزئی از خانواده ماست.

بعد از نشست باز هم خبرنگاران برای برانکو دست زدند و سپس با او عکس سلفی گرفته و به او گل های قرمز هدیه دادند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد