تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 سرمربی پرسپولیس با چهره ای گرفته در نشست مطبوعاتی حاضر شد و پاسخ خبرنگاران را داد. از سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی، ایوانکوویچ حرف هایش را اینطور آغاز کرد که: واضح است که ناراحت و غمگین هستم. متاسفانه هواداران که با این شور و شوق تشویق می‌کردند و می‌خ واستند که برنده شویم این خوشحالی را نتوانستیم به آن‌ها بدهیم. بیش از همه به خاطر هواداران ناراحتم و از آن‌ها عذرخواهی می‌کنم. آن طور که باید از توپ ها استفاده نکردیم. اما فعلا هم‌امتیاز هستیم و دو بازی دیگر مانده است و طبیعی است که هر سه تیم می‌خواهند قهرمان شوند.

حالا همه چیز دست ما نیست
طبیعی است که ما همه تمام تلاش را برای قهرمانی می‌کنیم اما الان دیگر همه چیز به ما بستگی ندارد.

تا ثانیه آخر تسلیم نمی‌شویم
برانکو در پاسخ به این سوال که بعد از این باخت که شما را از قهرمانی دور کرد چه حسی دارید؟ گفت: از هواداران تشکر می‌کنم که علی‌رغم این شکست بعد از بازی ما را تشویق کردند و به ما اعتقاد دارند. طبیعی است و ما تا ثانیه آخر تسلیم نمی‌شویم. لیگ جالبی خواهد بود همان طور که سال پیش بود و ما هرچه در توان داریم به کار خواهیم بست تا قهرمان ما باشیم.

بازیکنان در سطح قبلی نبودند
امروز ما تیمی که همیشه بودیم نبودیم. تعداد قابل توجهی از بازیکنان ما در آن سطحی که هستند نبودند. بعد از دو سه بازی بدون شکست، متاسفانه این اتفاق افتاد و شکست را متحمل شدیم.

ماریچ مریض بود و باید تعویض می‌شد
سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که بزرگ‌ترین اشتباه تاکتیکی‌اش در این بازی چه بود و اینکه چرا تعویض‌هایش در نیمه دوم موثر واقع نشد، گفت: ما با آنالیزهایی که کردیم در مورد این بازی کار خواهیم کرد. ماریچ مجبور بود تعویض شود چون کل هفته مریض بود و تب داشت. با ورود نورمحمدی این ریسک را کردیم که هر سه امتیاز را کسب کنیم. اما نفوذ از جناحین را به اندازه کافی نداشتیم و طبیعی است که آن دقت‌ها و ارسال‌های موثر و ضربات آخر را نداشتیم. نتیجه‌ای که نفت گرفت انگیزه‌شان را بالا برد و محکم‌تر ظاهر شدند. متاسفانه مجبور بودیم طوری بازی کنیم که به نفع آن‌ها شد. سعی و تلاش کردیم اما متاسفانه نشد.

از بازیکنان انتقاد نمی‌کنم
من کاملا هواداران را درک می‌کنم که خواهان قهرمانی هستند. من نمی‌توانم به بازیکنانم انتقاد کنم چون نمی‌خواستند ببازند و تلاش‌شان را کردند. اما امروز در بازی جنبه‌های منفی بیشتر بود و منجر به این نتیجه شد. من هواداران را درک می‌کنم و همه دوست داریم که قهرمان شویم و این دو بازی باقی مانده را تلاش می‌کنیم که تمام توان‌مان را به کار ببندیم.

درباره سوشا حرفی ندارم
برانکو درباره سوشا مکانی و گلی که او در این بازی خورد گفت: من هیچ وقت عادتم این نیست که بعد از بازی روی شخص نظر بدهم. این گونه مسائل را در جلسات تاکتیکی آنالیز بررسی و رسیدگی می‌کنیم.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد