تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 تمرین تیم فوتبال استقلال در باران شدید از ساعت 17:30 در زمین شماره 2 آزادی برگزار شد.به گزارش"تک گل"، شدت باران به حدی است که اعضای تیم فوتبال استقلال برای انجام تمرین تاکتیکی با مشکلاتی جدی روبه رو شده اند.


* عادل شیحی همچنان شرایط  حضور در تمرینات استقلال را ندارد اما نکته عجیب اینجاست که پروپچیچ هم ظاهرا با مصدومیت روبه رو شده است و به همین او مثل روز دوشنبه امروز هم در تمرینات غایب بود.
* پرویز مظلومی امروز بسیار جدی تمرینات استقلال را زیرنظر گرفته است. او در صحنه ای که میلاد فخرالدینی در انجام وظایفش اشتباه کرد تمرین را قطع کرد و سر او فریاد کشید و گفت همین کارها را می کنی که ما گل می خوریم.


* مجید صالح هم امروز در کنار پرویز مظلومی نقشی جدی در تمرینات دارد.
* بازیکنان ابتدا با دویدن دور زمین کارهای کششی بدن های خود را گرم کردند و  بعد از آن به دلیل بارش شدید باران بازیکنان مجبور شدند در یک نیمه زمین فوتبال درون تیمی بازی کنند.


* مهدی رحمتی و وحید طالب لو ابتدا جدا از سایر بازیکنان در تمرین شرکت کردند ولی بعد از آن به تمرینات گروهی اضافه شدند.
* امروز حدود 30 هوادار در تمرین استقلال شرکت کردند و بازیکنان را یکی یکی تشویق می کنند. تیم فوتبال استقلال از ساعت 18 روز جمعه به مصاف صبا خواهد رفت.


* همچنین امروز بنری برای حمایت از استقلالی ها به استادیوم آزادی آمده و به بازیکنان در بازی با صبا و بازی با ذوب آهن در جام حذفی روحیه بدهد.

*محمدجعفر مرادی قهرمان دو ماراتن ایران در تمرینات استقلال حضور داشت و تمرینات آنها را پیگیر می کرد.

 

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد