تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 پرسپولیس در حالی فردا به مصاف راه آهن خواهد رفت که موانعی نیز پیش روی خود در راه رسیدن به قهرمانی می بیند.پرسپولیس با کسب پیروزی پر گل در بازی فردا می تواند به قهرمانی در لیگ برتر دست یابد و البته در این راه موانعی را پیش روی خود می بیند. در ادامه نگاهی خواهیم انداخت به اتفاقاتی که می تواند این تیم را از قهرمانی دور کند.


1-  بهادر عبدی: کاپیتان باتجربه راه آهن در چند فصل اخیر علیرغم حضور تیمش در رده های انتهای جدول همیشه تلاش زیادی داشته تا مانع از ناکامی آنها شود و حتی تمایلات پرسپولیسی او نیز نمی تواند مانع از تحقق خواسته اش برای تیمش شود. مطمئنا اگر عبدی آماده باشد، پرسپولیسی ها کار سختی برای رسیدن به نتیجه خواهند داشت.


2-  مهرداد محمدی: بهترین بازیکن این روزهای راه آهن این روزها یکی از گلزنان آماده تیمش نیز محسوب می شود که تلاش زیادی دارد علیرغم دوری از برادر دوقلوی خود، توانایی هایش را اثبات کند. او در کنار برادرش در دیدار با استقلال روز سختی برای آبی پوشان ساخته بود و به نظر می رسد در دیدار فردا هم توپولیدیس چشم به هنرنمایی او دوخته است.


3-  محسن فروزان: دروازه بان سابقا ملی پوش راه آهن علیرغم پیشنهادی که در نیم فصل از پرسپولیس داشت، ترجیح داد به راه آهن برود و خود را همچنان یک استقلالی بداند و از یاغی گری دوری کند. او که یکی از برترین بازیکنان تیمش بوده و تلاش زیادی در درون دروازه از خود به نمایش گذاشته، نمی خواهد سرنوشت دو دروازه بان دیگر جدا شده از استقلال برایش اتفاق بیفتد و همراه تیمش به دسته اول سقوط کند. وحید طالب لو به همراه شاهین و رحمتی به همراه پیکان بعد از جدایی از استقلال به همراه تیم شان به لیگ پایین سقوط کرده بودند.


4-  سوشا مکانی یا لوبانف: دیگر برای پرسپولیسی ها فرقی نمی کند چه کسی درون دروازه شان قرار بگیرد و هر دو دروازه بان این تیم علیرغم تجربه بالای شان با تزلزل خود نگرانی زیادی برای کادرفنی و هواداران ایجاد کرده اند و اگر روز بدشان باشد، سرخپوشان نمی توانند امیدوار به پیروزی مدنظر خود باشند.


5-  مهدی طارمی: مهاجم گلزن بوشهری پرسپولیس هر چقدر در گلزنی و فرصت های این تیم موثر عمل کرده، به همان میزان هم فرصت های تیمش را از دست داده و اگر فردا هم روز طارمی نباشد آنها کار سختی را پیش رو خواهند داشت و نگرانی فرصت سوزی ها هستند.


6-  رضا کرمانشاهی: پرسپولیسی ها در این فصل علیرغم سودهایی که از داوری برده اند، به همان میزان هم ضررهای زیادی داشته اند و مطمئنا در بازی فردا نیز نگران قضاوت بازی خواهند بود. اگر روز روز رضا کرمانشاهی نباشد و او مرتکب اشتباه شود، پرسپولیسی ها از نتیجه مدنظر دور خواهند شد.


7-  اشتباهات دفاعی: هر چقدر پرسپولیسی ها در فاز تهاجمی بی رقیب نشان می دهند، به همان میزان در خط دفاعی و البته فاز تدافعی دچار اشتباهاتی می شوند که بعضا برای آنها جبران ناپذیر بوده است. خط دفاعی فردای پرسپولیس را احتمالا محمد انصاری، رامین رضاییان، محسن بنگر و لوکا ماریچ تشکیل خواهند داد و برانکو امیدوار است آنها با کمترین اشتباه در زمین حضور یابند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد