تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 تیم فوتبال ذوب آهن با تنها 3 روز استراحت قرار است فینال جام حذفی برابر استقلال را برگزار کند که به نظر می‌رسد این موضوع احجاف در حق این تیم است.به گزارش "تک گل"، باشگاه ذوب آهن طی نامه رسمی به سازمان لیگ درخواست کرده بود که به بازی برگشت این تیم برابر العین در تاریخ پنجم خردادماه فینال جام حذفی در تاریخ دهم خردادماه یعنی با یک روز تاخیر برگزار شود، موضوعی که به دلیل اردوی تیم ملی مورد موافقت مسئولان این سازمان قرار نگرفت. مسئولان کمیته برگزاری سازمان لیگ در توضیح دلیل مخالفت کردن با درخواست ذوب آهنی‌ها اعلام کردند که با توجه به اینکه تیم ملی قرار است در تاریخ دهم خردادماه به مقدونیه سفر کند و با توجه به نیازی که کارلوس کی روش به بازیکنان استقلال و ذوب آهن برای این اردو دارد، امکان به تعویق افتادن فینال جام حذفی وجود ندارد.


این اتفاق در حالی افتاد که کی روش در لیست 23 بازیکن دعوت شده به تیم ملی روی نام خود بازیکنان استقلال و ذوب آهن قلم قرمز کشید تا اینطور به نظر بیاید که مخالفت کردن با درخواست ذوب آهنی‌ها ظلمی آشکار به این تیم است. این اتفاق در شرایطی افتاده که کی روش در مصاحبه‌های قبلی خود هم اعلام کرده بود که از بازیکنانی که در فینال جام حذفی برای تیم هایشان به میدان می‌روند، در تیم ملی استفاده نخواهد کرد.


حالا که هیچ کدام از بازیکنان استقلال و ذوب آهن به تیم ملی دعوت نشده‌اند، این سوال مهم به وجود می‌آید که آیا بهتر نبود بازی فینال جام حذفی با یک روز تاخیر برگزار می‌شد تا بازیکنان ذوب آهن می‌توانستند در شرایطی عادلانه‌تر با استقلال بازی کنند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد