تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 یحیی گل‌محمدی با تمدید قراردادش با ذوبی‌ها یک فصل دیگر در اصفهان خواهد ماند و بعد از این اتفاق به دنبال موفقیت‌های بیشتر به همراه این تیم اصفهانی است. سرمربی دو فصل اخیر ذوب‌آهن که موفق شده به همراه این تیم به دو عنوان قهرمانی پیاپی در جام‌حذفی برسد، امروز قراردادش را با این تیم به مدت یک فصل دیگر تمدید کرد و در انتظار موفقیت‌های بعدی با ذوبی‌هاست. او در گفتگو با خبرنگار "ورزش سه" درباره شرایط و برنامه‌هایش در این تیم برای فصل آینده صحبت کرد.


دلیلی برای ترک ذوب‌آهن نداشتم
دو سال در این تیم بودم و خودم تیم فعلی را ساخته‌ام و دوست داشته‌ام در کنارشان باقی بمانم. با بچه‌ها، مدیریت و  مجموعه ذوب‌آهن آشنایی کامل داشتم و دلیل ندیدم به جای دیگر بروم. شرایط را سنجیدم و بهترین انتخاب را انجام دادم. مجموعه یکدستی در اختیار داریم که هدفمند کار می‌کند و به فکر موفقیت‌های بعدی به همراه این تیم هستم. خوشحالم در کنار ذوب‌آهن هستم و سومین سال حضورم در این تیم افتخار بزرگی برای من است.


فشردگی بازی‌ها روی عملکردمان تاثیر گذاشت
نمی‌خواستیم از لیگ‌برتر در فصل گذشته بگذریم اما شرایط بازی‌ها طوری شد که در هفته‌های پایانی نتوانستیم در جمع مدعیان باقی بمانیم. به هرحال بحث انگیزه و خستگی در کنار بازی‌های فشرده روی عملکرد ما تاثیرگذاشت و باعث شد در هفته‌های پایانی آنطور که باید نتوانیم ظاهر شویم اما خوشبختانه جام‌حذفی را کسب کردیم و فصل را بار دیگر با خاطره‌ای خوش به پایان رساندیم.


ذوب‌آهن نه بمب می‌ترکاند و نه ترقه
برای فصل جدید قصد داریم نقاط ضعف را پوشش دهیم و البته کمی دیر وارد فصل نقل و انتقالات شده‌ایم اما طبق پلان خودمان به دنبال بازیکنان جوان، با کیفیت و آینده‌دار هستیم تا تیمی یکدست و موفق را تشکیل دهیم. به هیچ وجه دنبال هیاهو نیستیم و نمی‌خواهیم بمب، ترقه و یا توپ بترکانیم و برطبق نیازهایمان بازیکن جذب می‌کنیم.


فرصت نشد با کاوه صحبت کنم
باید اکثر پست‌هایمان را تقویت کنیم، در مورد مهاجمان نیز از کاوه رضایی خبر ندارم و برنامه آینده‌اش را نمی‌دانم. در این مدت نیز فرصت نشد با او صحبت کنم و تماس نداشتم. در مورد بقیه بازیکنان هم بهترین تصمیم را می‌گیریم کسانی که قرارداد دارند بازیکنان خوبی هستند و ما قصد داریم شاکله و استخوان بندی تیم را حفظ کنیم.


پهلوان و محمدی سرباز نیستند
اینکه می‌گویند احسان پهلوان و هادی محمدی سرباز هستند، باید بگویم احسان دانشجو است و در مورد هادی هم از وضعیتش خبر ندارم و طی چند روز آینده مشخص خواهد شد.


لیگ هر سال سخت‌تر می‌شود
هر سال که می‌گذرد لیگ سخت‌تر می‌شود. امسال نیز همه تیم‌ها در جهت تقویت خود گام برداشته‌اند و لیگ فشرده و سختی در انتظارمان است و پیش‌بینی‌ام این است که کار سختی در پیش خواهیم داشت.


با حضور ویسی دربی اصفهان سخت‌تر شد
درباره دربی اصفهان باید بگویم من و ویسی مهم نیستیم و بیشتر سپاهان و ذوب هستند که مهم هستند. این دو تیم همیشه دربی‌های جذابی را شکل داده‌اند که پرگل و تماشایی بوده و تماشاگران و هواداران از آن لذت برده‌اند. امسال نیز هر دو تیم فنی و خوب به دنبال یک بازی زیبا خواهند بود و هیچ چیز قابل پیش‌بینی نیست و سخت‌تر از همیشه خواهد بود.


اردوی خارجی نخواهیم داشت
برنامه تمرین ما اینگونه خواهد بود که تمرینات را در اصفهان آغاز خواهیم کرد و احتمال اردوی خارجی بسیار کم خواهد بود و همه چیز به شرایط آب و هوایی و مسائل دیگر بستگی دارد. در حال حاضر اردوی خارجی پیش‌بینی نکرده‌ام و در اصفهان کار برای لیگ شانزدهم را استارت خواهیم زد.


آذری مدیرعامل استقلال نمی‌شود
آقای آذری عاشق ذوب‌آهن است و البته در مورد مساله حضور ایشان در استقلال خبری ندارم و تا جایی که می‌دانم تغییر و تحولی به وجود نخواهد آمد و ایشان مثل همیشه پرقدرت در کنار ما خواهند بود تا ذوب‌آهن مسیرش را ادامه دهد و به خواسته‌هایش برسد.


در پرداخت قرارداد شرایط ویژه‌ای داریم
امسال شرایط ویژه‌ای برای پرداخت قراردادها نسبت به فصول گذشته در پیش گرفته‌ایم و متفاوت عمل خواهیم کرد و در پرداخت‌ها مساله انگیزشی را مدنظر قرار داده‌ایم و به نظرم روش مناسبی است تا بازیکنان با انگیزه بیشتر هم در تمرین و هم در بازی‌ها حضور یابند. در بحث قرارداد بیشتر روی مساله عملکرد بازیکنان تمرکز می‌کنیم و این شیوه را در پیش خواهیم گرفت و امیدواریم این روش باعث بالا رفتن انگیزه بازیکنان شود.


ذوب‌آهن خانه حدادی‌فر است
قاسم حداد‌ی‌فر یک فصل دیگر با ما قرارداد دارد و این مساله را باید بگویم که نباید درباره رفتن یا ماندن او صحبت کرد و ذوب‌آهن خانه او محسوب می‌شود و به او تعلق دارد. مشکلی در زمینه ادامه همکاری با او وجود ندارد و همه ما هم دوست داریم او در کنارمان حضور داشته باشد.


برنامه‌ای برای جذب نویدکیا نداریم

محرم بازیکن بزرگی است اما اینکه با توجه به مشکلش با سپاهان بخواهیم با او مذاکره کنیم در برنامه‌های ما چنین مساله‌ای وجود ندارد و صحبتی هم در این‌باره نشده است.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد