تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 مهاجم تاز

ه وارد استقلال رویایش را در پیوستن به تیم فوتبال میلان ایتالیا ترسیم کرده است.

علی قربانی بعد از عقد قرارداد با استقلال گفت که استقلال تیم بزرگی است و باید خودش را در این تیم ثابت کند.


* چطور شد که پیشنهاد استقلال را قبول کردی؟


راستش را بخواهید علیرضا منصوریان بعد از اینکه سرمربی استقلال شد از من خواست که به این تیم بیایم و به او کمک کنم. من هم بعد از مذاکره با مسئولان باشگاه استقلال و وقتی دیدم شرایط این تیم خوب است، تصمیم گرفتم با این تیم قرارداد امضا کنم.


* به استقلال علاقه داشتی یا به دلیل شرایط فوتبالی چنین تصمیمی گرفتی؟


این سوال را از روزی که به استقلال آمدم خیلی‌ها از من پرسیده‌اند. من از بچگی طرفدار استقلال بودم و این را می‌توانید از برادر و پدرم سوال کنید. همیشه دوست داشتم روزی پیراهن این تیم را برتن کنم و خوشحالم که این اتفاق برایم افتاد.


* حتما می‌دانی که استقلال مهاجم بزرگی دارد و تو به راحتی نمی‌توانی به ترکیب ثابت این تیم راه  پیدا کنی، راهکارت برای رسیدن به ترکیب اصلی چیست؟


راستش را بخواهید من در طول سال‌هایی که در نفت‌تهران بازی کردم همیشه با مهاجم بزرگی رقابت کرده‌ام. از مرحوم هادی نوروزی و مهرداد اولادی گرفته تا بازیکنان بزرگی مثل رضا نوروزی و نانگ. می‌دانم که استقلال بسیار تیم بزرگی است و تمام تلاشم را می کنم که بهترین عملکرد را داشته باشم.


* تو زمان زیادی از فصل گذشته مصدوم بودی. در حال حاضر مصدومیتت به طور کامل برطرف شده است؟


مصدومیتی که شما می‌گویید مربوط به اول فصل بود که رباط پایم کشیده شد و 3 ماه دور از میدان بودم. البته می‌توانستم خیلی زودتر به تیم برگردم اما ترجیح دادم که عجله نکنم تا مصدومیتم به طور کامل برطرف شود. حالا هم کاملا آماده‌ام تا به استقلال کمک کنم.


* قبول داری که 6 گل زده در فصل گذشته آمار خوبی برای یک مهاجم محسوب نمی شود؟


به هر حال من مدتی از فصل گذشته را مصدوم بودم ولی به خوبی می‌دانم که استقلال تیم بزرگی است و باید تلاش بیشتری بکنم. استقلال تیم بزرگی است و همه چیز به خودم بستگی دارد که آیا در این تیم موفق شوم یا نه.


* ظاهرا هم از ذوب‌آهن پیشنهاد داشتی، درست است؟


اول باید این را بگویم که آقا یحیی خیلی به من لطف داشت و من فوتبالم را مدیون ایشان هستم چراکه ایشان بود که من را از لیگ یک به لیگ‌برتر آورد. من از آقایحیی عذر می‌خواهم که نتوانستم پیشنهاد ذوب‌آهن را قبول کنم چراکه حس کردم پیشرفت فوتبالم در گرو پیوستن به استقلال است.


* دوست داری امسال با استقلال به چه موفقیتی برسی؟


اگر منظور شما آرزوی تیمی است، دوست دارم در سال اول قهرمان لیگ‌برتر شویم چراکه امسال استقلال به پلی آف لیگ قهرمانان راه پیدا کرده است و شاید قهرمانی این تیم در آسیا کمی سخت باشد. اما برای سال‌های بعد دوست دارم که به قهرمانی آسیا هم برسیم.


* و آرزوی شخصی‌ات در استقلال چیست؟


آرزوی شخصی‌ام این است که بتوانم از استقلال پیراهن میلان را برتن کنم. از بچگی عاشق میلان بودم و آرزو دارم یک روز به این رویا برسم.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد