تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 علیرضا منصوریان سرمربی استقلال هواداران این باشگاه را دعوت به ارامش، سعه صدر و خویشتن داری کرد.به گزارش "تک گل"، سرمربی استقلال که دقایقی پیش با خبرنگار ما صحبت می کرد در این باره گفت از هواداران عزیز و دوست داشتنی استقلال می خواهم آرامش خود را حفظ کنند و همچنان اعتماد خودشان نسبت به بنده و تیم نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال را حفظ کنند.


وی ادامه داد: در روزهای گذشته شایعاتی منفی درباره استقلال شکل گرفته و برخی گمانه زنی ها باعث تشویش ذهن هواداران استقلال شده که به عقیده بنده نباید اتفاق می افتاد. استقلال تا به اینجا 4 بازیکن شاخص را به جمع خود اضافه کرده است و یکی از ستارگان آینده فوتبال ایران که فقط 20 سال سن دارد نیز جذب باشگاه شده است. اگرچه ممکن است در مقام مقایسه پیش از فصل یکی از بازیکنان جذب شده تیم های دیگر از نظر تبلیغاتی پرسروصداتر از خریدهای ما باشد اما طرفداران قطعا کارایی مهره های جذب شده ما را در طول فصل  خواهند دید. ما چهره هایی ممتاز و درجه یک را به تیم اضافه کرده ایم و در مورد کیفیت آنها نباید کوچکترین تردیدی وجود داشته باشد.


منصوریان که عقیده دارد فضای مثبت تیم که از زمان معرفی وی به عنوان سرمربی استقلال در بین طرفداران رشد کرده بود همچنان باید حفظ شود و تیم بدون  کوچکترین موج منفی تمرینات را آغاز کند.


این مربی محبوب استقلالی ها درباره خریدهای اینده باشگاه هم گفت: ما با تمام قدرت نقل و انتقالات را دنبال خواهیم کرد و هواداران نباید فریب برخی از حباب های منفی تبلیغاتی را بخورند. در این هفته 2 بازیکن خوب را در آرامش و به دور از هیاهو جذب خواهیم کرد یک بازیکن خط جلو و یک بازیکن در قلب دفاعی که این دو با یک مدافع دیگر تیم ما را تکمیل خواهند کرد. مطمئن باشید این افراد به همراه نفرات سال گذشته یک تیم فوق العاده را تشکیل خواهند داد که در حد انتظار هواداران بزرگ تیم استقلال خواهد بود.


او در پایان گفت: لازم به ذکر است تا به این ساعت هیچ مقام مسئولی از داخل باشگاه یا وزارتخانه ورزش به بنده تماسی مبنی بر توقف در نقل و انتقالات با بنده نداشته و استقلال با استراتژی سابق خود محکم به کار ادامه خواهد داد. ما تنها به آرامش احتیاج داریم و البته اعتمادی که هواداران همواره به این جانب مبذول داشته اند. به امید موفقیت و سربلندی استقلال بزرگ در سال 96 -95.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد