تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 مهاجم باسابقه استقلال امروز در ویژه برنامه فصل داغ فوتبال که از شبکه ورزش پخش می‌شد، شرکت کرد و دقایقی در مورد جدایی‌اش از استقلال با مجری این برنامه به گفتگو نشست.به گزارش "تک گل"، آرش برهانی که با حالتی بغض‌آلود در مورد جدایی‌اش صحبت می کرد. ترجیح داد حرف‌هایش را اینگونه آغاز کرد: اگر بگویم از جدایی از استقلال ناراحت نیستم، دروغ گفته‌ام. طبیعی است که ناراحتم ولی خدا می‌داند که هرکاری که می‌توانستم در 9 سال حضورم در این تیم انجام دادم و پیش وجدان خودم راحتم.


او ادامه داد: در سال‌های آخر شاید خیلی‌ها به من می‌گفتند چرا زیاد گل نمی‌زنی ولی من در موقعیت‌سازی بازیکن موفقی بودم و خوشحالم که توانستم برای هم‌تیمی‌هایم موقعیت گل خلق کنم.


بهترین گلزن تاریخ باشگاه استقلال که با چهره‌ای ناراحت صحبت می‌کرد، ادامه داد: از هواداران استقلال و همه هم‌تیمی‌هایم که در این مدت من را کمک کردند تا به اینجا برسم تشکر می‌کنم. اگر آنها نبودند شاید آرش برهانی اینقدر بزرگ نمی‌شد و من از همه کسانی که در فوتبالم نقش داشتند تشکر می‌کنم.


برهانی در پاسخ به این سوال که آیا از علیرضا منصوریان به خاطر کنار گذاشتنش از استقلال ناراحت نیست هم گفت: من مشکلی با آقای منصوریان ندارم و بالاخره یک روز یکی باید من را کنار می‌گذاشت. با این قضیه کنار آمده‌ام و سعی می‌کنم ناراحتی‌ام را کنترل کنم.


او در مورد اینکه بازیکنان در ایران نمی‌توانند مثل توتی حضور متداوم در یک تیم داشته باشند گفت: همین توتی که شما می‌گویید بازیکن مفیدی در جریان یک فصل تیمش بود و اینطور نبود که یک بازی کند و 2 ماه روی نیمکت بنشیند. طبیعی است در این شرایط بازیکن نمی‌تواند کاری انجام دهد.


برهانی در مورد تیم فصل آینده‌اش هم می گوید: می‌خواهم در جایی باشم که بازی کنم. می‌خواهم ثابت کنم که هنوز تمام نشده‌ام. من برای شما بازیکنی مثل رضا عنایتی را مثال می‌زنم بازیکنی که با 37، 38 سال سن از یک جوان باطراوت‌تر بازی می‌کند. من دوست دارم به همه نشان بدهم که هنوز قابلیت بازی کردن را دارم.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد