تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 سرمربی جدید ملوانی ها می گوید حق این تیم حضور در دسته اول نبود، ملوان امتیازات زیادی را به دلیل اشتباهات داوری در فصل گذشته از دست داد.به گزارش "تک گل"، فرهاد پورغلامی که بعد از لیگ برتری شدن ملوانی ها به عنوان سرمربی این تیم معرفی شد در این باره و البته حضور مجدد این تیم به لیگ برتر می گوید: خوشحالم که دوباره به تیم محبوبم بازگشتم و می توانم به این تیم ریشه دار کمک کنم. باید تمام تمرکز خود را بگذاریم تا پیش فصل خوبی را پشت سر بگذاریم و در نهایت تیم یکدست و قدرتمندی را راهی لیگ برتر کنیم.


وی ادامه داد: خدا را شکر روز گذشته کار تمام شد و توافقات نهایی انجام گرفت و کارهای اداری آن هم انجام شده تا در فصل پیش رو ملوان در لیگ برتر بازی کند، حق ملوان نبودکه به لیگ یک سقوط کند ولی متاسفانه فصل پیش این تیم ۸ تا ۱۰ بازی اش را به خاطر مشکلات داوری شکست خورد و چندین بار پنالتی هایی این تیم نادیده گرفته شد، البته این اشتباهات سهوا اتفاق افتاد اما در نهایت حق ملوان را ضایع کرد.


پورغلامی در پاسخ به این پرسش که آیا ملوان هم به سرنوشت استقلال اهواز که امتیاز فولاد نوین را خرید و به لیگ یک سقوط کرد، دچار خواهد شد گفت: من برای همه تیم ها احترام خاصی قائل هستم اما امیدوارم شما ملوان را با دیگر تیم ها مقایسه نکنید ملوان یک تیم ریشه دار است و بازیکنان زیادی مثل مرحوم قایقران، سیدجلال حسینی و دیگران را به تیم ملی داده و مرحوم سیروس قایقران چند سال کاپیتان تیم فوتبال کشورمان بود.


فرهاد پورغلامی در پایان گفت: برخی آقایان که باعث این حق کشی شدند باید بیایند و از مردم انزلی عذرخواهی کنند به خاطر عملکردی که در قبال مردم انزلی و این تیم ریشه دار داشتند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد