تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 مدافع صبای قم به ابراز احساسات هواداران استقلال واکنش نشان داد و عنوان کرد بازگشت به این تیم دست او نبود.به گزارش "تک گل"، امیرحسین صادقی در مورد تمدید قراردادش با صبای قم گفت: اولین بازیکنی بودم که به توافق رسیدم و دوست داشتم کنار علی دایی بمانم و به تجربیاتم اضافه کنم؛ برخلاف خیلی از دوستان که کم لطفی و بی‌معرفتی در حق من انجام دادند ولی از دایی تشکر می‌کنم که به من کمک کرد.

 

او ادامه داد: با نفراتی که به تیم اضافه شدند امیدوار هستیم بهتر از سال گذشته نتیجه بگیریم و مقام قهرمانی را کسب کنیم. برای رسیدن به رده اول جدول با صبا تمدید کردم و امیدوارم سال خوبی برای تیمم رقم بخورد. 100 درصد هدف ما قهرمانی است و برای رسیدن به آن تلاش می‌کنیم.

 

مدافع صبا به روند یارگیری تیمش در نقل و انتقالات اشاره کرد و گفت: برخلاف فصل گذشته که زمان زیادی برای جذب بازیکن نداشتیم ولی امسال فکر می‌کنم وضعیت بهتری در انتظار صبا باشد. شرایط مالی همانند قبل بوده و چیزی اضافه نشد اما امکانات بهتری برای تیم در نظر گرفته شده است.

 


صادقی خاطرنشان کرد: می‌خواهم با آرامش بیشتری زندگی‌ام را دنبال کنم. روز گذشته از هواداران استقلال که در دو، سه هفته اخیر به من لطف داشتند و علاقه‌مند بودند به این تیم برگردم تشکر کردم و به آنها گفتم دست من نبود به باشگاه سابقم بیایم. از استقلالی‌ها رخصت گرفتم و حلالیت طلبیدم تا در کنار دایی سه، چهار سال آخر فوتبالم را ادامه دهم؛ مگر اینکه اتفاق دیگری بیافتد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد