تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

به گزارش "تک گل"، آرش برهانی بعد از اینکه در لیست خروجی استقلال قرار گرفت مذاکرات مداومی با مسئولان باشگاه پیکان داشت و برای عقد قرارداد یکساله با این باشگاه به توافق رسید.
برهانی فصل گذشته در بیشتر بازی‌ها نیمکت‌نشین بود و در هفته‌های پایانی هم شایعاتی در مورد جدایی‌اش از استقلال در پایان فصل به گوش می‌رسید و در نهایت بهترین گلزن تاریخ باشگاه استقلال بعد از 9 فصل حضور در این تیم مجبور به ترک این تیم شد.


برهانی پیش از این هم سابقه شاگردی کار با مجید جلالی در پاس را داشت و با این قرارداد امیدوار است دوباره به روزهای خوبش برگردد.


برهانی فوتبال حرفه‌ای را در پاس و زیرنظر مجید جلالی آغاز کرد و در تعطیلات نیم فصل فصل گذشته هم صحبت‌هایی در مورد پیوستن این بازیکن به سایپای مجید جلالی در رسانه‌ها منتشر شد. اما این‌بار سرمربی جدید پیکان موفق شد این بازیکن را به تیمش بیاورد. برهانی دومین گلزن برتر تاریخ لیگ‌برتر است و می‌تواند زیرنظر مربی سابقش آمار گلزنی خود را همچنان بهبود ببخشد.

 

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد