تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 آرش افشین مهاجم سابق تیم های فولاد، سپاهان و ملوان با عقد قراردادی به استقلال پیوست.به گزارش "تک گل"، این مهاجم سابق تیم ملی سومین خرید علیرضا منصوریان برای خط حمله استقلال است رقابت در این خط را به حداکثر خواهد رساند. افشین 27 ساله که رامهرمزی الاصل است بعد از گذراندن تست های پزشکی به خدمت استقلال درآمد.


سابقه ملی افشین به آغاز روزهای درخشش او در فوتبال ایران در جام ملت های 2011 برمی گردد که افشین قطبی سرمربی تیم ملی حساب ویژه ای روی او باز کرده بود. افشین بعد از جدایی قطبی کمتر در تیم ملی حضور داشت اما در دیدار ایران مقابل تاجیکستان با هدایت کارلوس کی‌روش به میدان رفت و پس از آن دیگر فرصت حضور در جمع ملی پوشان را پیدا نکرد.


او یک مهاجم سریع با گام های بلند و خوش نقش است که امیر قلعه نویی نیز 4 فصل پیش قصد استخدام او را داشت اما وی از فولاد به سپاهان رفت و البته کارنامه موفقی از خود به جای نگذاشت. افشین بعد از سپاهان در فولاد و سپس ملوان بازی کرده و به دلیل مصدومیت در 3 فصل گذشته دور از فرم مورد نظر هوادارانش بوده است اما شاید حضور در استقلال فرصتی برای او برای درخشش مجدد باشد. او با بازیکنانی مثل کاوه رضایی و بختیار رحمانی همبازی بوده است؛ دو ستاره ای که امسال به استقلال پیوسته اند.


افشین برای حضور در ترکیب ثابت استقلال کار دشواری دارد و باید با 3 مهاجم دیگر آبی پوشان رقابت کند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد