تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 مسئولان تیم تراکتورسازی در حال رایزنی هستند تا بازی های ابتدایی خود را در یک ورزشگاه استاندارد برگزار کنند.ترمیم چمن ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز که بلافاصله بعد از پایان مسابقات لیگ برتر آغاز شده، تا اواسط شهریور ماه به طول می انجامد و به همین خاطر امکان برگزاری مسابقات لیگ برتر در این ورزشگاه تا تاریخ مذکور نیست. بر این اساس تیم تراکتورسازی باید بازی های ابتدایی خود در فصل شانزدهم لیگ برتر را در ورزشگاه دیگری برگزار کند.


ایوب ذوالفقاری، سرپرست تیم تراکتورسازی در این باره می گوید: ما در حال رایزنی هستیم تا بتوانیم یک ورزشگاه استاندارد تبریز را جایگزین کنیم. البته هنوز به طور رسمی به ما نگفتند که یادگار تا شروع لیگ آماده نمی شود اما اگر این اتفاق نیفتد، باید ورزشگاه خوبی را انتخاب کنیم.


او درباره اینکه گفته می شود احتمال دارد میزبانی تراکتورسازی در کمپ اختصاصی خود برگزار شود، بین می کند: کمپ تراکتورسازی شرایط بدی ندارد اما باید شورای تامین تایید کند. هنوز چیزی مشخص نیست و باید بعد از پایان نقل و انتقالات باشگاه در این باره تصمیم گیری شود.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد