تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 استقلال یکی از فعال ترین تیم های حاضر در بازار تابستانی فوتبال ایران بود و زودتر از هر تیم دیگری سهمیه های لیگ برتری خود را جذب کرد.به گزارش "تک گل"، علیرضا منصوریان در بازگشت به تیم محبوبش به عنوان سرمربی خوب می دانست باید تیمی ببندد که بتواند انتظارات طرفداران را برآورده کند.از همین رو زودتر از تصورات وارد بازار شد و به مرور زمان بازیکنان مد نظرش را جذب کرد آن هم در شرایطی که در مقطعی زیر بار فشارهای شدیدی مبنی بر شکست در نقل و انتقالات از حریف سنتی قرار گرفت.


اما در همین برهه مربی جوان استقلال با صبوری برنامه هایش را کم و بیش در نقل و انتقالات پیاده کرد تا استقلال رویایی را برای فصل آتی در اختیار داشته باشد. با ترکیبی که در حال حاضر استقلال دارد می توان پیش بینی کرد سرمربی تیم با چه چیدمانی به مصاف رقبا خواهد رفت اگرچه در فوتبال بروز هر اتفاقی محتمل است و ممکن است این ترکیب باز هم دستخوش تغییراتی شود به خصوص که منصوریان هنوز هم به دنبال سورپرایزهای جدید برای طرفداران در بازار تابستانی است.


مهدی رحمتی
کاپیتان استقلال باز هم انتخاب اول درون دروازه خواهد بود. گلر پرحاشیه ای که در هفته های پایانی فصل گذشته و همچنین فینال حذفی افت فاحشی داشت و شایعات زیادی پیرامون خود به راه انداخت از دید منصوریان همچنان انتخاب اول برای حراست از چارچوب دروازه خواهد بود و رحمتی هم با این انگیزه در ترکیب اصلی استقلال به میدان خواهد رفت که با سرمربی جدید بتواند دوباره طعم بالابردن جام را بچشد.

 
وریا غفوری
در پست دفاع راست منصوریان حساب خاصی روی این مدافع باز کرده است. وریا که بار دیگر به اردوی تیم ملی هم دعوت شد بدون شک می تواند یکی از وزنه های اصلی استقلال در فصل جدید باشد و بار دیگر جناح راست این تیم را به یکی از نقاط قوت تبدیل کند. تنها کافی است این مدافع باتجربه با جو حضور در تیم های بزرگ و پرطرفدار پایتخت کنار بیاید و نمایشی ارائه بدهد همچون برهه حضور در نفت و تیم ملی در جام ملت های آسیا 2015.


هرایر مگویان
مدافع ملی پوش ارمنستانی از جمله بازیکنانی بود که منصوریان از باشگاه خواست تا قراردادش تمدید شود از همین رو پیش بینی می شود او به عنوان ستون اتصلی ساختار تدافعی همچنان یکی از کلیدی ترین بازیکنان استقلال قلمداد شود. مگویان با بازیخوانی و قدرت فیزیکی خود به خصوص در نیم فصل دوم فصل گذشته بهترین عنصر دفاعی تیمش بود و امسال هم استقلالی ها حساب خاصی روی او باز کرده اند.

 
محمدحسین کنعانی زادگان
خرید جنجالی استقلالی ها به عنوان جانشین حنیف عمران زاده به جمع آبی پوشان پیوست آن هم از اردوی رقیب سنتی. بازیکن ملی پوش و جوان که منصوریان اعتقاد دارد می تواند یکی از بهترین مدافعان ایران باشد حالا باید در کنار مگویان زوج ایده آلی برای خط دفاع استقلال تشکیل بدهد تا با درخشش در این تیم جایگاهش در تیم ملی نیز تثبیت شود.


میثم مجیدی
با وجود این که در نیم فصل دوم پارسال افت فاحشی داشت و بیشتر روی نیمکت ذخیره ها نشست اما همین که منصوریان در بازار نقل و انتقالات تا الان مدافع چپ مناسبی جذب نکرده نشان می دهد که روی این بازیکن برای مدافع چپ بودن حساب بازکرده است و میثم مجیدی هم مثل روزهای ابتدایی حضورش در اردوی استقلال باید انتظارات را برآورده کند.


امید ابراهیمی
یکی از پرسرو صدا ترین بازیکنان استقلال در نقل و انتقالات تابستانی که تنها یک گام با جدایی و پیوستن به لژیونرهای قطری فاصله داشت به احتمال فراوان در جمع شاگردان منصوریان ماندنی خواهد بود تا همچنان مرد اول میانه میدان آبی ها لقب بگیرد. باقی ماندن این هافبک ملی پوش مسلما نیمی از دغدغه های علی منصور را از بین خواهد برد.


فرشید باقری
یکی دیگر از خریدهای جالب توجه استقلال در نقل و انتقالات برای پرکردن جای خالی روزبه چشمی به جمع آبی ها پیوست تا به عنوان زوج امید ابراهیمی دو هافبک دفاعی استقلال در لیگ شانزدهم معرفی شود. باقری بعد از فصل خوبی که در صبا گذراند حالا باید در ترکیب استقلال نشان بدهد از چه توانایی هایی برخوردار است.


خسرو حیدری
کاپیتان دوم استقلال بعد از تمدید قرارداد سه ساله اش با باشگاه آن هم در سال های پایانی فوتبالش! همچنان امید اصلی کادر فنی در ساختار تهاجمی نلقی می شود به خصوص که همه طرفداران امیدوار هستند تا بعد از مدت ها شاهد همان خسرو چند سال قبل یاشند که هر پاس و سانترش بوی گل می داد.خسرو به عنوان انتخاب اول علی منصور در پست وینگر راست به میدان خواهد رفت.


بختیار رحمانی
جذب این بازیکن باعث شد تا امیدواری طرفداران برای برطرف شدن ضعف های استقلال در پست پلی میکر از بین برود. بختیار که مدت ها بود زمزمه حضورش در جمع آبی ها به گوش می رسید حالا امید اول کادر فنی در میانه میدان است تا با بازیسازی و شم گلزنی اش شکل و شمایل خاصی به فوتبال استقلال ببخشد.مسلما حضور این هافبک فانتزی باز می تواند بر زیبا شدن بازی های استقلال کمک شایانی کند.

 
سجاد شهباززاده
با خریدهای جدید علی منصور برای خط حمله باید منتظر تغییر پست این بازیکن رد لیگ شانزدهم و دوری او از نوک پیکان خط حمله باشیم. سرمربی استقلال که تجربه خوبی از به کار بردن بازیکنان سرعتی و فیزیکی در نقش وینگر چپ در نفت با وحید امیری به دست آورد حالا برنامه دارد تا از سجاد شهباززاده در این پست کلیدی بهره ببرد.


کاوه رضایی
از او به عنوان شاه ماهی نقل و انتقالات استقلال در این فصل نام برده می شود. مهاجمی که در یک قدمی پیوستن به رقیب سنتی مسیرش را تغییر داد و پیراهن آبی را برتن کرد حالا انتخاب اول منصوریان در نوک خط حمله خواهد بود و این مربی امیدوار است شاگردش در تیم ملی امید با توانایی های فنی و قدرت فیزیکی که دارد بتواند گلزن اول استقلال لقب بگیرد. البته در این پست کاوه رقیب جدی به نام سجاد شهباززاده دارد که باید دید منصوریان چگونه حضور این دو مهاجم هم طراز را مدیریت خواهد کرد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد