تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 سرمربی تیم تراکتورسازی نسبت به شیوه اعلام جریمه اش توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا در صدا و سیما گلایه کرد.امیر قلعه نویی امروز از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا با جریمه نقدی 5 هزار دلاری مواجه شد. بخش خبری صدا و سیما علت این جریمه را اعتراض به داوری در لیگ قهرمانان آسیا اعلام کرد که این مساله با انتقاد سرمربی تراکتورسازی مواجه شده است.


امیر قلعه نویی در این باره به "ورزش سه" می گوید:به نظر می رسد صدا و سیما در اعلام خبر جریمه نقدی من شتاب زده عمل کرده و علت این موضوع را اعتراض به داوری اعلام کرده است. من از مسئولین صدا و سیما خواهش می کنم اگر قرار است خبری اعلام شود حداقل درباره اش تحقیق کنند. رسانه ملی باید اخبار را به صورت دقیق و مستند به اطلاع عموم برساند.


او می افزاید: بر اساس اعلام AFC من به دلیل مصاحبه هایی که برای اثبات حقانیت ایران انجام دادم جریمه شدم و هرگز بحث اعتراض به داور مطرح نبوده است. اصلا هم از این جریمه ناراحت نیستم زیرا از اعتبار کشورم دفاع کرده ام.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد