تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

مدافع پرسپولیس با اشاره به کری خواندن بازیکن جدید استقلال گفت: از بازیکنانی که جوان و ناپخته باشند چنین مسائلی عجیب نیست و مطمئنا قلعه‌نویی با امثال فخرالدینی برخورد خواهد کرد.


محسن بنگر که در حال حاضر همراه با پرسپولیس در اردوی اردبیل به سر می‌برد در مورد شرایط تیمش و مسائل مختلف دیگر پاسخ داد.

* اردوی پرسپولیس در سرعین چطور پیش می‌رود؟
همه چیز خوب است. ما تمرینات پرفشاری را پشت سر می‌گذاریم و همه چیز به تمرینات بدنسازی و استقامتی خلاصه می‌شود. امیدوارم لیگ را خوب شروع و با آمادگی کامل در بازی‌ها شرکت کنیم.

* پیش‌بینی‌ات از عملکرد پرسپولیس در فصل آینده چیست؟

اسکلت اصلی تیم حفظ شده و  چند بازیکن هم اضافه شده‌اند. خوشحالم که هادی نوروزی برگشت و نظر شخصی من این است که او بهترین مهاجمی است که تا حالا مقابلش بازی کرده‌ام. رضا نوروزی نیز قطعا خط حمله را تقویت خواهد کرد و محمد عباس‌زاده را هم در این پست داریم. برای بازیکنان جدید پرسپولیس آرزوی موفقیت دارم و فکر می‌کنم فصل خوبی داشته باشیم.

* خیلی‌ها منتظر هستند سید جلال حسینی برای فصل آینده تصمیم بگیرد. فکر می‌کنی او در نهایت در پرسپولیس بماند؟

این یک تصمیم شخصی است و  نمی‌دانم حسینی چه تصمیمی برای فصل آینده خواهد گرفت. من که مطمئنم او می‌تواند با درخشش در جام‌جهانی راهی یک تیم اروپایی شود. این طبیعی است که فوتبالیست همیشه دنبال موقعیت‌های بهتر باشد. سیدجلال در اولین بازی جام‌جهانی بسیار خوب بازی کرد و تاثیر مثبتی در تساوی تیم‌ ملی‌ داشت.

* فکر می‌کنی در فصل جدید اصلی‌ترین رقیب پرسپولیس برای قهرمانی چه تیمی است؟

ما نباید به تیم‌های دیگر توجه کرده و باید فقط اول به خودمان نگاه کنیم. سال گذشته هم می‌توانستیم قهرمان شویم اما متاسفانه این اتفاق نیفتاد. امسال امیدوارم یک قهرمانی به هواداران هدیه بدهیم.

* میلاد فخرالدینی بازیکن جدید استقلال گفته که امسال استقلال در دو بازی رفت و برگشت ۴ گل به پرسپولیس خواهد زد تا آنها عدد ۸ را نشان بدهند. در مورد صحبت های او چه نظری داری؟

معمولا وقتی بازیکن جوان باشد چنین اظهارنظرهای ناپخته‌ای می‌کند. این حرف‌ها تاسف‌آور است ولی مطمئنا امیر قلعه‌نویی جواب امسال فخرالدینی را می‌دهد. بهتر است او این ۴ گل را در باغچه بکارد تا در بیاید!

* ... و سوال پایانی درباره بازی تیم‌ملی‌ مقابل نیجریه؟

ما فقط خوب دفاع کردیم. من اکثر بازی‌های جام‌جهانی را می‌بینم و معتقدم این بازی از لحاظ فنی ضعیف‌ترین بازی جام‌جهانی بود. خیلی دوست داشتم ایران برنده شود اما متاسفانه این اتفاق نیفتاد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد