تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 دو پیشکسوت سرخابی ها توضیحاتی را درباره قرعه کشی مسابقات لیگ برتر شانزدهم ارائه کردند.با اعلام مسئولان سازمان لیگ برتر فوتبال، مراسم قرعه کشی این مسابقات روز 22 تیرماه برگزار خواهد شد. همچنین قرار بر این شده حمید استیلی و جواد زرینچه دو بازیکن سابق تیم های پرسپولیس و استقلال قرعه های تیم لیگ برتری را بردارند. در این میان سرخابی بودن آنها بی تردید باعث ایجاد حرف و حدیث هایی می شود که البته این دو پیشکسوت قول می دهند بدون هیچ پارتی بازی قرعه کشی را انجام دهند.


حمید استیلی "ورزش سه" می گوید: از سوی سازمان لیگ دعوت کردند که به مراسم قرعه کشی برویم. همه جای دنیا اینطور است که پیشکسوتان قرعه کشی را انجام می دهند و حالا از من و زرینچه دعوت کردند تا برای انجام قرعه کشی به مراسم برویم. امیدوارم قرعه کشی منظم و خوبی را شاهد باشیم.


او ادامه می دهد: قطعا بحث استقلالی یا پرسپولیس مطرح نیست. در قرعه کشی همه چیز شفاف و گویا است و هرگز قرار نیست برای تیمی قرعه بهتری برداریم.


جواد زرینچه نیزدرباره قرعه کشی اینطور به خبرنگار ما توضیح می دهد: قرار نیست من برای استقلال قرعه بهتری بردارم. به هر حال همه تیم ها حضور دارند و علاقه شان به قرعه ای خوب است. قرعه هم شانسی است. من قبلا بازیکن استقلال بودم اما خبری از پارتی بازی نخواهد بود.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد