تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

مسوول نقل و انتقالات فصل گذشته باشگاه استقلال نسبت به صحبت های پرویز مظلومی واکنش نشان داد.بهرام امیری در واکنش به صحبت های روز گذشته مظلومی با ورزش سه که گفته بود در لیست او نام جواد نکونام وجود داشت اظهار داشت: من ابتدا باید بگویم که زمانی که آقای مظلومی سرمربی استقلال شد یک لیست به ما داد که بسته به شرایطی بعضی نفرات را در لیست اضافه کرد و بعضی ها را از لیست خط زد. نام جواد نکونام در لیست اولیه آقای مظلومی وجود داشت.


او ادعا می کند که مظلومی خودش گفته که از جذب نکونام منصرف شده است: جواد نکونام ساده ترین بازیکنی بود که ما می توانستیم در فصل نقل و انتقالات او را جذب کنیم. این بازیکن برای حضور در استقلال نه مشکل مالی داشت و نه مشکل رضایت نامه. ما داشتیم با نکونام مذاکره می کردیم که آقای مظلومی به ما گفتند فعلا بنا به شرایطی دست نگه دارید. این که چرا مظلومی این حرف را زد اگه دوست داشته باشد می گوید ولی موضوع این است که او خودش گفت که برای جذب مظلومی دست نگه داریم.


این حرف ها در حالی است که امیری فصل گذشته در مصاحبه ای مدعی شده بود که نکونام در لیست اولیه مظلومی نبوده است و بازیکنان مورد نیاز او جذب شده اند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد