تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس در نشست مطبوعاتی پیروزی مقابل سایپا را دو بار به بازیکنانش تبریک گفت.از سالن کنفرانس ورزشگاه تختی، برانکو حرف‌هایش را ازاینجا آغاز کرد که : مایلم به بازیکنانم تبریک بگویم که بازی شجاعانه‌ای به نمایش گذاشتند. برد سختی بود و البته همچنان از همه انتظار کار مضاعف را دارم.

سرمربی پرسپولیس پیروزی سایپا را یک برد مهم خواند و گفت: شما دیدید هواداران از این برد خیلی خوشحال شدند در این مورد حق با آنهاست چراکه ما بازی مهمی را به سود خودمان تمام کردیم و سایپا یک تیم قدرتمند بود که پیروزی مقابل آن برای ما اهمیت زیادی داشت.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره نیمکت نشینی طارمی و اینکه چرا دقایق کمی به بازی رفت، هم گفت : همانطور که خوب متوجه شدید، عملاً دو ماه بدون تمرین بوده است. از جایی که فاصله مسابقات کم است، تلاش خواهیم کرد هرچه زودتر او به ترکیب بازگردد. وقتی آماده شود، خودتان کیفیت او را خواهید دید، همانطور که در دقایق کوتاهی که بازی کرد، کیفیت او را دیدید.

 
برانکو درباره عملکرد بازیکن جدیدش، وحید امیری گفت: من عادت ندارم درباره اسم و تک بازیکنان صحبت کنم. همین که او را به عنوان مهاجم نوک استاده کردیم، نشان می‌دهد که چقدر به او اعتقاد و اعتماد دارد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد