تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 در صورت موافقت مسئولان ذی ربط نقش جهان اصفهان با دیدار خداحافظی کاپیتان سابق تیم ملی افتتاح خواهد شد.افتتاح ورزشگاه نقش جهان در جریان لیگ شانزدهم یکی از مهمترین اتفاقات این لیگ خواهد بود که مطمئنا برای فوتبال اصفهان یک اتفاق ویژه است. نقش جهان پس از نزدیک به یک دهه تعمیر و بهسازی در حالی افتتاح خواهد شد که مسئولان فوتبال اصفهان برای افتتاح این ورزشگاه به دنبال یک مراسم ویژه هستند و به همین منظور رایزنی های اولیه خود را برای برگزاری دیدار خداحافظی جواد نکونام آغاز کردند تا در صورت موافقت مسئولان وزارت ورزش و برگزار کنندگان این دیدار، نقش جهان میزبان این دیدار باشد.


بازی خداحافظی کاپیتان سابق تیم ملی پیش از این قرار بود بین دو تیم ستارگان سابق لالیگا و یاران نکونام در حضور بازیکنان سرشناسی مانند اریک آبیدال، فرناندو مورینتس، گایزکا مندیتا و ... برگزار شود که به نظر می رسد با آماده شدن ورزشگاه نقش جهان، این ورزشگاه مدرن در روز افتتاحیه خود پس از کسب مجوز های لازم میزبان دیدار خداحافظی جواد نکونام در حضور ستارگان بزرگ فوتبال ایران و دنیا باشد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد