تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

حسین چرخابی درباره‌ی وضعیت سپاهان و اینکه چرا این تیم در این فصل نتوانست به عملکرد مثبتش ادامه دهد، گفت: در فوتبال هیچ چیز بی‌دلیل نیست و من با این حرف که با بدشانسی مواجه شدیم مخالفم. فوتبال علم است و برای توضیح دلایل ناکامی باید مسائل زیادی را دید.

در همین سپاهان آقای رحیمی تلاش کرد و بعد از صحبت با کرانچار نقاط ضعف این تیم را بپوشاند. 8 بازیکن به جمع سپاهانی‌ها اضافه شدند که هر یک در تیم خودشان از برترین‌ها بودند. عقیلی، عمودی، افشین و دیگران. ما بازیکنانی در سپاهان داریم که خیلی خوب هستند، مربی هم که تغییر نکرده پس چرا نتایج نیم فصل سپاهان اینقدر ضعیف بود.

او افزود: کرانچار هم مانند هر مربی دیگری نقاط مثبت و منفی دارد. او رزومه‌ی خوبی دارد و مربی جنتلمنی است. صحبت‌های او پس از بازی‌ها این مساله را به خوبی نشان می دهد. اما یکی از اشکالاتش این است که با دستیاران کمی کار را جلو می‌برد و این عجیب است. در آرسنال 31 نفر عضو کادر فنی هستند و در منچستر 27 نفر این کار را می‌کنند. برخی از این ها آنالیزور تیم خودی هستند و برخی آنالیزور تیم حریف. حتی برخی از اینها متخصص بازیکن خارجی هستند، خودتان می‌بینید که در ایران از روی فیلم بازیکن می‌گیرند، اگر این طور باشد من هم می‌توانم بازی کنم. فیلم قدیم مرا نشان دهید و برایم تیم پیدا کنید!

کارشناس فوتبال اصفهان اضافه کرد: متاسفانه کرانچار لجباز بود. کاملا مشخص بود که برخی از تعویض‌هایش به این دلیل اتفاق می افتاد. این که او به درد سپاهان می‌خورد یا نه بر عهده‌ی کادر مدیریت است و من نمی‌توانم در این باره صحبت کنم. اما برخی از اخلاق‌هایش به ضرر سپاهان تمام شد.

او در پاسخ به این سوال که به نظرش افت سپاهان آنی است یا مساله‌ای است که چند سال است شکل گرفته و الان نتیجه‌اش مشخص شده اظهار کرد: به نظرم این وضعیت آنی است. باشگاه سپاهان به لحاظ سازمانی قدرتمند است و مشکلاتش را می‌توان به راحتی حل کرد. قطعا سپاهان سال آینده اینقدر ضعیف نیست که مثل امسال در اولین بازی حذفی‌اش حذف شود.

چرخانی در پایان صحبت‌هایش انتقاد دیگری را متوجه کرانچار کرد و گفت: هیچ کدام از خارجی های امسال سپاهان نتوانستند به این تیم کمک کنند. بولکو بازیکن متوسطی بود که کرانچار الکی اصرار روی بازی اش داشت. در سیستم 2-4-4 لوزی کسانی باید در وسط و کنار قرار بگیرند که در مصاف‌های یک به یک پیروز باشند و توانایی دریبل کردن را داشته باشند. بولکو نه تنها اینگونه نبود بلکه در سانترها هم بسیار ضعیف بود. پیدا شدن شریفی و کریمی در سپاهان توفیق اجباری بود که از رفتن جباری و افشین شکل گرفت. اما همین کریمی برای اینکه بولکو بازی کند بارها پستش تغییر پیدا کرد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد