تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 نمایش دفاعی پرسپولیس در نیمه دوم بازی مقابل تراکتور در نهایت منجر به ثبت اولین تساوی بدون گل دو تیم در تاریخ لیگ برتر شد.به گزارش "تک گل"،  این بازی پربرخورد و پر سوت در شرایطی با تساوی بدون گل به پایان رسید که هواداران انتظار نمایش بهتری را به خصوص از پرسپولیس داشتند.


داور : خورشیدی، کمک ها: سعید علی نژادیان، حسین ظهیری


هفته پنجم لیگ برتر، ساعت 17:15
استادیوم: اختصاصی تراکتورسازی ، تعداد تماشاگر: 5 هزار نفر

 

اخطار:

 

محمد نوری(26)، هادی محمدی(34)، سینا عشوری(81)  از تراکتورسازی؛

 

کمال کامیابی نیا(84) از پرسپولیس


ترکیب تراکتورسازی


محمدرضا اخباری، محمد ایرانپوریان، سعید آقایی، خالد شفیعی، هادی محمدی، مهدی کیانی، محمد نوری(دقیقه 55- سینا عشوری)، کرار جاسم، سروش رفیعی، محمد ابراهیمی(دقیقه 46- فرزاد حاتمی) و لوسیانو ادینیو(دقیقه 91- شهرام گودرزی)

سرمربی: امیر قلعه نویی


ترکیب پرسپولیس


علیرضا بیرانوند، محسن ربیع خواه، سیدجلال حسینى، محمد انصارى، حسین ماهینى، کمال کامیابى نیا، محسن مسلمان(دقیقه91- پریموف)، فرشاد احمدزاده، امید عالیشاه، مهدی طارمی(دقیقه 86- پولیانسکی) و علی علیپور(دقیقه 69- احمد نوراللهی)

سرمربی: برانکو ایوانکویچ

 

شرح بازی:


تراکتورسازی بازی را در نیمه اول هجومی آغاز کرد. قرمزپوشان تبریزی در 15 دقیقه ابتدایی بازی موقعیت هایی داشتند که در یک صحنه ضربه محمد ابراهیمی با برخورد به تیرک دروازه راهی به دروازه نیافت. البته پرسپولیس نیز در دقایق اولیه بازی موقعیت خوبی را با حرکت طارمی به دست آورد که ضربه این بازیکن با دخالت شفیعی به کرنر رفت. بعد از گذشت 15 دقیقه ابتدایی این بازی، دیدار سرخ های تهران و تبریز در ادامه اما آرامتر پیگیری شد و بازیکنان بیشتر در میانه میدان بازی را پیگیری کردند تا در 5 دقیقه پایانی این نیمه مجددا تیم ها احتیاط را کنار گذاشتند و فرصتهای خوبی را خلق کردند ولی این فرصت ها تبدیل به گل نشد تا نیمه اول با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسد.

 


نیمه دوم نیز با برتری نسبی تراکتورسازی آغاز شد اما شاگردان قلعه نویی از معدود موقعیت های خود در این نیمه استفاده نکردند. برانکو نیز در اواسط نیمه دوم احمد نوراللهی را جانشین علی علیپور کرد تا مشخص شود در دیدار خارج از خانه برابر تراکتورسازی به دنبال حفظ بازی است و به ضد حملات چشم دارد. نیمه دوم نیز با تک موقعیت های دو تیم همراه بود اما هیچ کدام از این دو تیم نتوانستند از موقعیت های خود استفاده کنند تا در نهایت دو تیم به تک امتیاز این دیدار بسنده کنند.

 

دقایق حساس:

 

دقیقه 1: پاس خوب کیانی در دقیقه 1 به سروش رفیعی رسید و او بعد از یک سر توپ اقدام به ارسال پاس عرضی کرد اما پاس عرضی این بازیکن به بازیکنان پرسپولیس رسید تا اولین موقعیت این بازی شکل نگیرد.

دقیقه 5: اولین فرصت برای پرسپولیس نصیب مهدی طارمی شد. طارمی در حالی که دروازه بان تراکتورسازی را جا گذاشته بود با تکل خالد شفیعی نتوانست گل اول پرسپولیس را به ثمر برساند تا یک کرنر حاصل این صحنه باشد.

دقیقه8: سانتر خوب یاران تراکتورسازی را ایران پوریان با یک ضربه سر به کرار سپرد اما ضربه کرار را بیرانوند به زیبایی جمع کرد.

دقیقه 13: سانتر سروش رفیعی در سمت چپ به محمد ابراهیمی رسید اما ضربه سر ضرب این بازیکن با پای راست به تیرک دروازه برخورد کرد و توپ برگشتی را بازیکنان پرسپولیس دور کردند.

دقیقه 15: سانتر ایران پوریان از سمت راست در وضعیتی که کرار انتظار نداشت به او رسید تا هافبک عراقی تراکتورسازی با ضربه ای نا امید کننده توپ را به بیرون بزند.

 

 

دقیقه 27: حرکت رو به جلو فرشاد احمدزاده با تکل محمد نوری متوقف شد تا نوری اولین بازیکن اخطاری این دیدار باشد.

دقیقه 28: باز هم احمدزاده با سرعت و تکنیک انفرادی خود دو بازیکن تراکتورسازی را جا گذاشت اما پاس او در محوطه جریمه را اخباری جمع کرد تا بازیکنان پرسپولیس در این صحنه ناکام باشند.

دقیقه 34: ضربه سر خالد شفیعی بالاتر از مدافعان پرسپولیس روی سانتر خوب سعید آقایی را بیرانوند مهار کرد تا تراکتور سازان همچنان در به ثمر رساندن گل اول ناکام باشند.

دقیقه35: هادی محمدی از شروع مجدد بازی توسط بیرانوند ممانعت کرد تا داور دیدار با کارت زرد او را جریمه کند.

دقیقه 43: فرشاد احمدزاده در سمت راست زمین صاحب توپ شد که حرکت او در عرض با ضربه پا چپ این بازیکن همراه شد اما محمدرضا اخباری این توپ را دفع کرد.

دقیقه44: تنها یک دقیقه بعد احمدزاده در موقعیتی مشابه قرار گرفت اما ضربه این بازیکن با اختلاف اندک به اوت رفت تا دو ضربه این بازیکن از راه دور راهی به دروازه پیدا نکند.

دقیقه 45+1: یک ضربه ایستگاهی برای تراکتورسازی روی حرکت خوب کرار به دست آمد که ضربه زیبای سروش رفیعی با فاصله اندکی به بیرون رفت.

دقیقه 54: سانتر عالیشاه روی یک ضربه ایستگاهی بعد از کش و قوس در برابر سیدجلال حسینی فرود آمد اما مدافع پرسپولیس نتوانست دروازه تراکتور را باز کند و ضربه او به کنار دروازه رفت.

دقیقه 56: سانتر سروش رفیعی باز هم روی یک ضربه ایستگاهی با ضربه سر هادی محمدی همراه شد اما ضربه مدافع تراکتورسازی بعد از برخورد با مدافع پرسپولیس با فاصله اندکی تبدیل به کرنر شد.

دقیقه 70: حرکت عالی سروش رفیعی و پاس او با اشتباه سیدجلال حسینی همراه شد تا توپ در شش قدم در محوطه جریمه پرسپولیس در برابر سینا عشوری قرار بگیرد اما ضربه عشوری را بیرانوند با عکس العملی زیبا دفع کرد.

دقیقه 78: محمد ایران پوریان از سمت راست حرکت کرد و وارد محوطه جریمه شد اما ضربه این بازیکن را بیرانوند در ادامه عملکرد خوب خود به خوبی مهار کرد.

 


بهترین بازیکن:

 

سروش رفیعی وینگر چپ تراکتور با ارائه یک نمایش فوق العاده در طول بازی کلاس و تکنیک بالای خود را به نمایش گذاشت اما بهترین بازیکن میدان بدون شک علیرضا بیرانوند بود که با دو سیو عالی مانع از باز شدن دروازه پرسپولیس شد.


اتفاق ویژه:

 

اعتراض مکرر کادرفنی تراکتور به قضاوت داور و نمایش دفاعی پرسپولیس در نیمه دوم از اتفاقات خاص این بازی بود که در مجموع کیفیت لازم را نداشت.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد