تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 سرمربی تیم فوتبال استقلال می گوید که دروازه بان پرسپولیس روز خوبی را داشت.به گزارش "تک گل"، علیرضا منصوریان با حضور در نشست خبری بعد از دیدار با پرسپولیس پاسخگوی سوالات اصحاب رسانه شد. متن نشست خبری به شرح زیر است:

 

ارزیابی از بازی؟


روز خوب برای بیرانوند بود و روز خوبی را سپری کرد. چند خروج خوب و سیو مناسب داشت. روی ضربه سر کاوه رضایی باید به گل می رسیدیم و در یک لحظه کاوه موقعیت گل را از دست داد. در نیمه اول رحمتی کمتر اذیت شد و خوشحالم برای او که یک کلین شیت خوب داشت. به جوانان خوب تیمم خسته نباشید می گویم و از هواداران بی نهایت تشکر می کنم و دستشان را می بوسم.

 

خوشحالی از تساوی؟


از ته قلب از نتیجه بازی راضی نیستم زیرا برای مساوی نیامده بودم. اعتقاد دارم که اگر در نیمه اول یا هر زمان از نیمه دوم که موقعیت داشتیم به گل می رسیدیم برنده بازی بودیم. پرسپولیس بعد از گل خوردن آشفته می شود و ما واقعا راضی نیستیم اما بابت پیغام به تیم ملی خوشحالم. کمتر مربی سید مجید حسینی را برابر تیمی مانند پرسپولیس بازی می دهد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد