تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   


مدیرعامل استقلال در بیانیه ای که در پاسخ به وزیر ورزش منتشر کرده درباره رقم قراردادهای بازیکنان پرسپولیس نیز ابهاماتی را مطرح کرده است.بهرام افشارزاده در بیانیه ای که در واکنش به صحبت های وزیر ورزش منتشر کرد درباره رقم غیر واقعی قراردادهای باشگاه پرسپولیس نکات مبهی را مطرح کرد. افشارزاده در این بیانیه مدیران پرسپولیس را به ثبت قراردادهای غیر واقع متهم کرده و گفته است که اگر رقم قراردادهای بازیکنان پرسپولیس نیز به صورت واقعی بیان شود مطمئنا بودجه پرسپولیس در لیگ شانزدهم کمتر از هزینه های استقلال نخواهد بود.


وحید امیری یکی از بازیکنانی است که درباره رقم قرارداد او ابهامات زیادی وجود دارد. مهاجم ملی پوش نفت تهران درحالی که با مدیران استقلال بارها پای میز مذاکره نشسته بود، ترجیح داد پیراهن قرمز را بر تن کند و مطمئنا برای بازیکنی مانند امیری که به دفعات با آبی پوشان مذاکره کرده بود و در نفت تهران نیز دریافتی مناسبی نداشت، مسائل مالی یکی از اولویت های اصلی بوده است. قرارداد امیری با پرسپولیس در سازمان لیگ رقم 950 میلیون تومان است که بنا به گفته های افشارزاده فاصله زیادی با رقم ثبت شده در سازمان لیگ دارد و مدیرعامل استقلال که همکاران او نتوانستند با پیشنهاد 1.5 میلیاردی امیری را استقلالی کنند با تکیه به رقم پیشنهادی خود و آگاهی از نبود تخفیف 500 میلیون تومانی این ادعا را مطرح کرده است. سید جلال حسینی، علیرضا بیرانوند، علی علیپور و چند تن دیگر از بازیکنان پرسپولیس هستند که افشارزاده ادعا کرده رقم قرارداد این بازیکنان با پرسپولیس بیش از آنچه ثبت شده است.


البته افشارزاده درباره بودجه 15 میلیاردی پرسپولیس که وزیر ورزش درباره آن صحبت کرده بود نیز ابهاماتی را مطرح کرد. رقم قرارداد بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس که در سایت سازمان لیگ وجود دارد بیش از 18 میلیارد تومان است تا با یک جمع ساده فاصله 6 میلیاردی مخارج این دو باشگاه به نصف تقلیل پیدا کند.


از سوی دیگر افشارزاده مدعی شده که پرسپولیسی ها برای جذب گولچ، رضاییان و طارمی هزینه هایی را بابت صدور رضایت نامه پرداخت کرده اند. البته مدیران پرسپولیس نیز هیچگاه هزینه برای جذب گولچ را تکذیب نکردند و درباره رضاییان و طارمی نیز سیاست سکوت اختیار کردند تا روند بازگشت این دو بازیکن و فسخ قرارداد با ریزاسپور نامشخص باشد.


با انتشار بیانیه افشارزاده و اتهاماتی که او به مدیران باشگاه پرسپولیس وارد کرده، باید در روزهای آینده منتظر واکنش شدید مدیران قرمزهای پایتخت بود که قطعا در ماه های پایانی کار وزیر ورزش و جوانان در دولت یازدهم می تواند حاشیه های زیادی را ایجاد کند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد