تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

دیدار تیم های فولاد و استقلال با نتیجه 1-1 به پایان رسید

 

  استقلال با تساوی برابر فولاد موقتا در رتبه پنجم جدول رده بندی قرار گرفت و این احتمال وجود دارد که در پایان بازی های فردا چند پله در جدول رده بندی سقوط کند.

استقلال برای این که بتواند لیگ را در رتبه سوم به پایان برساند نیاز به کسب هر 3 امتیاز بازی با فولاد دارد و ترکیب تهاجمی منصوریان هم حکایت از همین موضوع دارد. اما فولاد هم می تواند در صورت پیروزی برابر استقلال تا رتبه پنجم جدول رده بندی بالا بیاید و بی تردید شاگردان نعیم سعداوی به چیزی جز پیروزی در این بازی فکر نمی کنند.


هفته دهم لیگ برتر، ساعت 18، ورزشگاه غدیر
داور: محسن ترکی، کمک ها: محمدرضا منصوری و فرهاد مروجی

 

کارت زرد :

 

فرشید اسماعیلی(44) پادوانی (69 ) از استقلال

ناصری (64) وکیا (83)  از فولاد


ترکیب فولاد:


وحید طالب لو، عبدالله کرمی، ایوب والی، یوسف وکیا، احمد عبدالله زاده، سروش سعیدی، حمید بوحمدان، ماتیاس چاگو(63 - محمود مطلق زاده)، اسماعیل شریفات (63- بهرام رشید فرخی)، عبدالله ناصری(89 - سینا مریدی) و ساسان انصاری.
سرمربی نعیم سعداوی


ترکیب استقلال:


مهدی رحمتی، پادوانی، رابسون، مگویان، یعقوب کریمی، امید ابراهیمی، فرشید اسماعیلی(83- محسن کریمی)، بختیار رحمانی، جابر انصاری(74- مجتبی حق دوست)، کاوه رضایی و علی قربانی.
سرمربی: علیرضا منصوریان

 

شرح بازی:


بازی با حمله های طوفانی فولاد در 10 دقیقه ابتدایی آغاز شد و این تیم دو سه بار می توانست دروازه استقلال را باز کند که این اتفاق نیفتاد. اما بعد از گذشت دقایق ابتدایی بازی آبی های تهرانی بازی را در دست گرفتند و موفق شدند کمی از زهر حملات فولاد کم کنند. استقلال در نیمه اول با ارائه یک بازی اقتصادی موفق شد در دقیقه 34 بازی توسط انصاری به گل برسد و بعد از این گل فولادی ها هرچقدر سعی کردند بازی را به تساوی بکشند به در بسته خط دفا ع استقلال برخورد کردند تا آبی ها نیمه اول را با پیروزی به رختکن بروند.


با شروع نیمه دوم فولاد در 10 دقیقه ابتدایی جلو آمد تا گل خورده را جبران کند اما تعویض اسماعیل شریفات کمی روند تهاچمی این تیم را کند کرد و التبه استقلال در بیشتر دقایق بازی سعی در حفظ نتیجه داشت. اما ساسان انصاری در دقیقه 77 بار دیگر ارزش های خود را نشان داد و با یک گل استثنایی فولاد را از یک شکست خانگی نجات داد. استقلال با این نتیجه در رتبه پنجم جدول رده بندی باقی ماند و فولاد هم با این نتیجه در رده هشتم جدول رده بندی قرذار گرفت.

 

شرح گل ها:

 

1-0 (استقلال): در دقیقه 34 سانتر دقیق مگویان را جابر انصاری با ضربه سر دقیق وارد دروازه فولاد کرد.

 

1-1 (فولاد): در دقیقه 77 ساسان انصاری دفاع استقلال را به هم ریخت و با یک ضربه استثنایی گل تساوی را از بالای سر  رحمتی وارد دروازه کرد تا بدون تردید یکی از ریباترین گل های لیگ شانزدهم به ثمر برسد.

 

اتفاق ویژه:


استقلال بعد از 3 پیروزی پشت سر هم در لیگ برتر نوار پیروزی هایش قطع شد. البته استقلال بعد از تعطیلات لیگ از مجموع 3 بازی که انجام داد موفق به کسب 7 امتیاز شد که این نتایج خوبی برای شاگردان منصوریان محسوب می شود.


بهترین بازیکن:


ساسان انصاری و مهدی رحمتی بهترین بازیکنان این بزای جذاب بودند. رحمتی بیش از 4 سیو تاثیرگذار در این بازی داشت و ساسان انصاری هم به جز گل استثنایی که به ثمر رساند، موفق شد در تمام حملات فولاد حضور فعالی داشته باشد.
 

 

دقایق حساس:

 

دقیقه 2 : شوت سنگین عبدالله ناصری از پشت محوطه جریمه رحمتی ناچار به واکنش کرد.

 

دقیقه 4: پاس عمقی زیبای ساسان انصاری می رفت که ناصری را در موقعیت عالی قرار بدهد اما خروج عالی رحمتی این فرصت را از فولادی ها گرفت.

 

دقیقه 6 : سانتر چاگو روی دروازه را عبالله کرمی به روی دروازه استقلال فرستاد اما ساسان انصاری به توپ نرسید و  فولادی ها بهترین موقعیت را برای گلزنی از دست دادند.

 

دقیقه 10 : سانتر عالی عبدالله زاده به روی دروازه با ضربه سر ساسان انصاری همراه شد اما ضربه او را رابسون از روی خط به بیرون کشید.

 

دقیقه 22 : سانتر دقیق یعقوب کریمی به روی دروازه با ضربه سر علی قربانی همراه شد اما ضربه سر این بازیکن با اختلاف کم به بالای دروازه رفت.

 

دقیقه 34 : سانتر خوب ناصری را انصاری با ضربه سر روانه دروازه کرد اما توپ به روی دروازه فرود آمد.

 

دقیقه 36 : شوت محکم علی قربانی از زاویه بسته با اختلاف زیاد به بیرون رفت.

 

دقیقه 42 : سانتر عبدالله ناصری از سمت راست می رفت که به صورت مستقیم وارد دروازه شود  اما توپ با اختلاف کم به بیرون رفت.

 

دقیقه 46 : سانتر عبدالله ناصری رارحمتی به زیبایی دفع کرد و در برگشت اسماعیل شریفات در باز  کردن دروازه استقلال ناکام ماند.

 

دقیقه 50 : پاس عالی یعقوب کریمی به قربانی رسید و او با پاس پشت پا کاوه رضایی را صاحب توپ کرد و ضربه این بازیکن را وحید طالب لو به زیبایی دفع کرد.

 

دقیقه 56 : سانتر عالی یعقوب کریمی را جابر انصاری با ضربه ای بی دقت به بیرون زد.

 

دقیقه 61: سانتر یعقوب کریمی را کاوه رضایی با یک ضربه سرضرب و البته بی دقت به بیرون زد.

 

دقیقه 64 : وحید طالب لو به اشتباه شوتنش را به کاوه رضایی کوبید و خوش شانس بود که این تیم راهی به دروازه نداشت.

 

دقیقه 67: سانتر ناصری را رشید فرخی با ضربه سر روانه دروازه کرد اما مهدی رحمتی با یک سیو استثنایی دروازه استقلال را نجات داد.

 

دقیقه 76 : شوت بی دفت احمد عبدالله زاده با اختلاف زیاد به بیرون رفت.

 

دقیقه 79: کاوه رضایی در موقعیت 3 به تک با خود خواهی توپ را به دستان وحید طالب لو کوبید.

 

89 : شوت ساسان انصاری با اختلاف زیاد به بیرون رفت.

 

در حاشیه:

 

*با وجود مصدومیت وریا غفوری منصوریان ترجیح داده است این بازیکن را در لیست 18 نفره تیمش قرار دهد.
*مهرداد جماعتی مدافع با تحربه فولاد به دلیل مصدومیت بازی با ستقلال را از دست داده است.
* هواداران استقلال استفبال بسیار خوبی از این بازی کرده اند و سکوهای مربوط به خود را پر کرده اند.
* فولادی ها هم برای شکست استقلال بسیج شده اند و استقبال خوبی از این بازی در ورزشگاه غدیر انجام داده اند.

* به خاطر اتفاق هایی که در بازی با پرسپولیس- استقلال خوزستان رخ داد، نیروزی انتظامی فاصله زیادی بین تماشاگران دو تیم استقلال و فولاد ایجاد کرده اند.

* بعد از سیوهای خوب طالب لو هواداران فولاد به شدت او را تشویق می کنند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد