تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 بازيکن تيم ملي گفت: بازي مقابل نيجريه سخت‌ترين بازي ما در اين مسابقات است و اگر بتوانيم با يک نتيجه خوب اين ديدار را به پايان برسانيم، مي‌توانيم در ديدارهاي بعدي با شرايط بهتري مسابقات را ادامه دهيم.هاشم بيک‌زاده بازيکن تيم ملي فوتبال در خصوص شرايط و برنامه‌هاي اردوي تدارکاتي اتريش گفت: شرايط ايده‌الي در اردو وجود دارد و تمرينات بسيار خوبي را پشت سر مي‌گذاريم. خوشبختانه کمپ، هتل و زمين تمريني که در اختيار تيم ملي است از شرايط خوبي برخوردار بوده و سه بازي دوستانه هم پيش رو داريم که بايد عملکرد خوبي در اين زمينه داشته باشيم و اين ديدارها کمک مي کند که به مرز آمادگي برسيم.

وي در پاسخ به برگزاري اردوهاي آفريقا، اتريش و سپس حضور در جام جهاني گفت: اردوي آفريقا از شرايط ويژه‌اي برخوردار بود و تمرينات خوبي را انجام داديم. معتقدم مهم‌ترين اردوي تيم ملي، اردوي اتريش است که بازيکنان را به بهترين شرايط مي‌رساند. از طرف ديگر بنا بر اطلاعاتي که بدست آورده‌ايم شرايط آب و هوايي در مسابقات برزيل هم مانند اتريش بوده که مي‌تواند کمک بسيار خوبي به شرايط فيزيکي و بدني بازيکنان داشته باشد. بعد از بازي‌هاي تدارکاتي اتريش و استراحتي کوتاه، به برزيل سفر خواهيم کرد و يک بازي تدارکاتي ديگر خواهيم داشت و سپس با آمادگي کامل به استقبال جام جهاني خواهيم رفت.

بيک‌زاده در پاسخ به اين سوال که بازيهاي پيش رو در جام جهاني را چطور ارزيابي مي کنيد، گفت: در جام جهاني بازي‌هاي آساني در انتظار ما نخواهد بود. بالاترين سطح فوتبال جهان در برزيل است و همه بازيکنان حاضر در اين مسابقات با شرايط بدني صد درصد هستند و من فکر مي‌کنم آخر فوتبال جهان در اين مسابقات است.

بازيکن تيم ملي سخت‌ترين مسابقه در جام جهاني را بازي برابر نيجريه دانست و گفت: من فکر مي‌کنم بازي مقابل نيجريه سخت‌ترين بازي ما در اين مسابقات است چرا که اولين بازي ما با اين تيم بوده و اگر بتوانيم با يک نتيجه خوب اين ديدار را به پايان برسانيم، مي‌توانيم در ديدارهاي بعدي با شرايط بهتري مسابقات را ادامه دهيم. اميدواريم که در برزيل نتيجه خوب بگيريم و ثمره تمرينات سخت ما در اين اردوها در جام جهاني مشخص شود.

بيک‌زاده درباره انتظار خود از مردم و رسانه گفت: همه ما انتظار داريم تا مدت کوتاهي که تا بازي‌هاي جام جهاني باقيمانده، فقط تيم ملي را حمايت کنند. از رسانه‌ها و مردم عزيز درخواستم اين است که از تيم ملي ايران که در واقع همه ايران است، حمايت کنند تا به اميد خدا نتيجه مورد نظرمان را در اين مسابقات به دست بياوريم.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد