تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 رئيس فدراسيون فوتبال گفت: قبل از ارسال ايميل نهايي براي کي‌روش بايد هزينه‌هاي قرارداد با اين مربي را تأمين کنيم.به گزارش "تک گل" ،  علی کفاشیان در مورد اینکه چرا هنوز پیشنهاد نهایی ایران برای قرارداد با کی‌روش ارسال نشده و پیشنهاد باشگاه لیذر به این مربی اظهار داشت: در مورد پیشنهادهای دیگر چیزی نمی‌دانم اما ما در نهایت قرارداد تنظیم شده خود را برای کی‌روش ارسال خواهیم کرد. اگر برای این کار عجله نمی‌کنیم علتش این است که ابتدا باید منابع مالی جهت قرارداد با کی‌روش را تأمین کنیم و بعد از آن این کار را انجام خواهیم داد.

وی افزود: قطعا کی‌روش هم دوست دارد به ایران بیاید و با تیم ملی کار کند. حضور او البته باید به گونه‌ای باشد که فدراسیون فوتبال هم بتواند تعهدات مالی خود را انجام دهد.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره تیم المپیک ایران یادآور شد: به این تیم بسیار امیدوار هستیم. آنها اردویی در کشور چین خواهند داشت که مفید خواهد بود. تیم المپیک دو هدف را پیش‌رو دارد؛ ابتدا موفقیت و کسب مدال در بازی‌های آسیایی اینچئون و سپس رسیدن به المپیک 2016 ریودوژانیرو در برزیل که تصور می‌کنم با تلاش کادرفنی و تیمی که تشکیل شده شانس بالایی برای موفقیت و رسیدن به هر دو هدف داریم.

کفاشیان تأکید کرد: تیم فعلی که به بازی‌های آسیایی می‌رود پشتوانه و بدنه اصلی تیمی خواهد شد که باید در جام جهانی 2018 روسیه حاضر باشد به همین دلیل ما توجه ویژه‌ای به این تیم داریم.

وی در مورد اینکه در جشن بدرقه ورزشکاران بازی‌های آسیایی به بانوان ووشو و کبدی قول پاداش درصورت کسب مدال را داده تصریح کرد: ورزش بانوان بسیار مهم است و در صورت توجه می‌توانند مدال‌های زیادی را برای ورزش ایران به ارمغان بیاورند. من این قول را به بانوان ووشو و کبدی دادم و اگر آنها موفق شوند به آن عمل خواهم کرد. من هنوز هم به نایب قهرمانی فوتسال بانوان افتخار می‌کنم.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد اینکه در صورت موفقیت تیم فوتبال المپیک به آنها چه پاداشی خواهد داد، تصریح کرد: پاداش این تیم برعهده کمیته ملی المپیک است.

کفاشیان در پاسخ به این سوال که ایران قصد دارد میزبانی مرحله نهایی مسابقات انتخابی المپیک را کسب کند، به تسنیم گفت: ما برای دور مقدماتی و نهایی این مسابقات درخواست داده‌ایم و دو شهر تهران و مشهد را هم معرفی کرده‌ایم. در این باره عزم جدی داریم و می‌خواهیم در تمامی رده‌های سنی و برای تمامی مسابقات درخواست میزبانی دهیم تا میزبانی‌های مختلفی را کسب کنیم.

وی درباره بحث میزبانی جام ملت‌های آسیا در سال 2019 یادآور شد: فکر کنم این بحث بعد از برگزاری جام ملت‌های استرالیا و به احتمال زیاد در اردیبهشت سال آینده به نتیجه برسد و آن زمان میزبان معرفی شود.

رئیس فدراسیون فوتبال در پایان درباره اینکه چرا هر ساله باشگاه‌های زیادی از جام حذفی فوتبال انصراف می‌دهند، خاطرنشان کرد: فکر کنم این مشکل مربوط به هزینه ایاب و ذهاب آنها باشد که فدراسیون حاضر به کمک در این مورد به باشگاه‌ها است. اینکه برخورد جدی با تیم‌هایی که از جام حذفی انصراف می‌دهند داشته باشیم نیازمند بررسی بیشتری است.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد