تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

هافبک تيم ملي فوتبال ايران گفت: يک ماه تا شروع جام جهاني وقت باقي است و زمان کافي براي رسيدن به هماهنگي را داريم.اشکان دژاگه در خصوص وضعيت باشگاه فولام گفت: ليگ انگلستان به پايان رسيد و به ليگ دسته دوم سقوط کرديم. تمام تلاشمان را انجام داديم اما با بدشانسي به ليگ دسته دوم انگليس رفتيم. فکر مي کنم که فصل بعدي باز هم تيم فولام به ليگ دسته اول بازخواهد گشت.

دژاگه درباره زمان کم باقيمانده تا جام جهاني برزيل و رسيدن به هماهنگي با ساير بازيکنان در اين مدت گفت: هنوز يک‌ماه تا جام جهاني فرصت باقي مانده و فرصت به مقدار کافي وجود دارد، از طرفي شناخت خوبي از تمامي بازيکنان تيم دارم و فکر مي کنم به هماهنگي کامل برسم.

وي در جواب به اين سوال که آيا شناختي از بازيکنان خط دفاع تيم هاي هم گروه ايران دارد يا خير گفت: بله در واقع تيمي مانند آرژانتين بازيکنان سرشناسي دارد همه آنها را مي شناسند و از سبک بازي آنها شناخت دارند و من هم مانند ساير بازيکنان تيم ملي از آنها شناخت دارم. از بازيکنان تيم نيجريه به غير از چند نفري که در ليگ هاي انگليس و آلمان بازي مي کنند شناخت کمتري دارم اما در کل تيم خوبي دارند.

دژاگه در خصوص گروه ايران در جام جهاني خاطرنشان کرد: فکر مي کنم که هر سه ديدار ما در گروه نه تنها آسان نيست بلکه بسيار سخت است. هم گروه‌هاي ما تيم هاي خوبي هستند اما در فوتبال هر اتفاقي مي تواند بيفتد و ما هم بايد تلاش کنيم و فکر مي کنم بتوانيم در صورت کسب امتياز از ديدار مقابل نيجريه که سخت ترين و مهمترين ديدار ما است شانس خوبي براي صعود به دست آوريم.

هافبک تيم ملي فوتبال ايران در پايان در مورد همراهي مردم با تيم ملي خاطرنشان کرد: مي بينيم که براي ديدار دوستانه با بلاروس مردم با تمام قلبشان اينجا در کنار ما هستند و در کل تماشاگران زيادي تيم ملي ايران را همراهي و تشويق مي کنند. هر کجاي دنيا که تيم ملي ايران به مصاف حريفانش مي رود ايرانيان زيادي براي تشويق ما مي آيند و حمايت خوبي از ما مي کنند. اميدواريم تا با کمک و حمايت آنها بازي هاي خوبي در جام جهاني انجام بدهيم.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد