تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

تیموریان بابت خنده های خنده های تمسخر آمیز هم تیمی اش عصبانی شد و باعث بوجود آمدن درگیری لفظی شد.به گزارش "تک گل www.takgoal.com" یکی از بازیکنان تیم‌ملی(محسن فروزان) به شوخی یا جدی، به تیموریان می‌گوید: « مگر در زمین چه کار کردی که تو را بهترین بازیکن کردند؟ » وقتی او این جمله را می‌گوید، ملی‌پوش دیگری هم که نزدیک آنهاست، می‌خندد. دست بر قضا همین بازیکن عملکرد ضعیفی داشته و خنده‌های او شدیداً آندرانیک تیموریان را عصبی می‌کند.

او که کاپیتان دوم تیم به حساب می‌‌آید، ناگهان از کوره در رفته و سر و صدایی به راه می‌اندازد. آندو در بازی زیاد دویده بود و به نظر می‌رسد همین فشارهایی که رویش در زمین وجود داشت، او را کمی بدخلق کرده بود. در این لحظه اعضای کادرفنی تیم‌ملی و دیگر بازیکنان پا درمیانی می‌کنند تا غائله بخوابد.

آندرانیک تیموریان هم بعد از دقایقی آرام می‌شود و به اتاقش می‌رود تا دوباره آرامش به اردوی تیم بازگردد. در تیم کارلوس کروش کم پیش آمده که از این دست اتفاق‌ها بیفتد و اعضای کادرفنی خواسته‌اند که جدی یا شوخی، از این بحث‌ها در اردوی تیم‌ملی نکنند. مربی پرتغالی روی این مسائل حساسیت فوق‌‌العاده‌ای دارد و حتی ممکن است بازیکنان را اخراج کند، آن هم در کوران مسابقات به این حساسی.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد