تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 رضا قوچان‌نژاد، ملي‌پوش فوتبال کشورمان ظهر امروز طي نشست خبري در سالن جلسات اداره‌کل ورزش و جوانان خراسان رضوي گفت: پس از 20 سال به مشهد آمدم و توانستم ضمن ملاقات اقوام و خويشاوندانم، شهر زيباي مشهد را نيز از نزديک ببينم.وي ادامه داد: از حدود سه-چهار سالگي به کشور هلند مهاجرت کردم و در اين کشور بزرگ شدم، لذا بازگشتم به مشهد براي من بسيار خوشايند و خوشحال‌کننده بود.

قوچان‌نژاد با اشاره به وضعيت تيم ملي و برگزاري اردوي اتريش گفت: در اتريش اردوي بسيار خوبي برگزار کرديم و از هتل، زمين تمرين و امکانات مطلوبي برخوردار بوديم.

مهاجم تيم ملي با بيان اينکه انجام بازي‌هاي تدارکاتي پيش از حضور در جام جهاني برزيل بسيار مؤثر بوده، تأکيد کرد: بازي‌هاي تدارکاتي بسيار خوبي را برگزار کرديم و به‌خصوص در نيمه دوم بازي با تيم آنگولا عملکرد روان و مناسبي داشتيم و نشان داديم که چيزي کمتر از نيجريه نداريم.

وي افزود: حساس‌ترين بازي ما در جام جهاني مقابل تيم نيجريه است و به‌نظر من اين بازي براي ما از دو ديدار ديگر مهمتر است؛ نمي‌خواهيم در جام جهاني زنگ تفريح باشيم و با تمام وجود براي کسب نتيجه به ميدان مي‌رويم.

قوچان‌نژاد در خصوص مسائل مطرح‌شده پيرامون قطع همکاري کارلوس کي‌روش پس از جام جهاني گفت: کي‌روش يک مرد بسيار بزرگ و باتجربه فوتبالي بالا در سطح اروپا است. به‌نظرم اگر کي‌روش نبود ما نيز به جام جهاني صعود نمي‌کرديم. نمي‌توانم درباره جدايي او از تيم ملي حرف بزنم و فقط اميدوارم بعد از جام جهاني هم در تيم ملي حضور داشته باشد.

ملي‌پوش فوتبال کشورمان در پاسخ به سئوالي مبني بر پيش‌بيني نتايج تيم ملي در گروهش گفت: در فوتبال امکان رقم‌خوردن هر نتيجه‌اي وجود دارد. باز هم تأکيد مي‌کنم که اولين بازي ما مقابل نيجريه بسيار مهم است. تيم آرژانتين نيز از جمله تيم‌هايي است که از شانس قهرماني در مسابقات برخودار است.

وي در ادامه تصريح کرد: ما مي‌توانيم از بازي نيجريه و بوسني امتياز بگيريم و حتي به مرحله بعد صعود کنيم.

قوچان‌نژاد در خصوص اختلافات پيش‌آمده قبل از جام جهاني بين سرمربي تيم ملي و مهدي رحمتي گفت: نمي‌توانم در اين خصوص و پست دروازه‌باني تيم ملي اظهارنظر کنم اما معتقدم ما يک کار تيمي انجام مي‌دهيم و در سه بازي تدارکاتي نيز توانستيم تمرينات را به‌خوبي دنبال کنيم.

حماسه‌ساز اولسان تأکيد کرد: من و ساير ملي‌پوشان به‌همراه کادرفني تيم ملي و دست‌اندرکاران تيم مي‌خواهيم در برزيل کاري کنيم که مردم کشورمان بيش از پيش به نمايندگان‌شان افتخار کنند و بتوانند تيم‌شان را در مرحله بعد مسابقات ببينند.

قوچان‌نژاد در واکنش به شايعات مطرح‌شده درباره جنس نامرغوب البسه بازيکنان گفت: هرچند مارک اين البسه نايکي و آديداس نيست اما لباس‌هاي راحت، شکيل و زيبايي هستند.

وي در خصوص مصدوميت هاشم بيک‌زاده نيز گفت: اميدوارم هاشم به مسابقات جام جهاني برسد زيرا او يکي از بهترين بازيکنان ما است و در دفاع چپ تيم ملي به وي نياز مبرمي داريم.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد