تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

در لیست 50 نفره کی روش، محمد نوری جایی نداشت.کاپیتان پرسپولیس که هنوز از برد تیمش برابر استقلال شاد است در گفتگویی عنوان می‌کند از این خبر ناراحت است اما این باعث نمی‌شود چیزی از خوشحالی‌اش بابت برد در دربی هشتاد کم شود.

نوری درباره دیدار برابر استقلال که با برد شیرین سرخپوشان همراه بود، گفت: یک بازی خوب و همراه با برنامه برابر استقلال به نمایش گذاشتیم و در تمام طول بازی هدفمند بازی کردیم.

وی ادامه داد: خدا را شکر که توانستیم این بازی را به نفع خودمان پایان دهیم و دل هواداران را شاد کنیم. مطمئنا این برد باعث می‌شود با روحیه خوبی برابر الهلال آماده شویم و مقابل‌شان قرار گیریم. هواداران هم به این برد نیاز داشتند تا ضمن افتخار به آن به فصل آینده تیم هم امیدوار شوند. آخرین بازی فصل اهمیت زیادی دارد و واقعا از این برد خوشحالیم و آن را به همه هواداران‌مان تبریک می‌گوییم.

کاپیتان پرسپولیس درباره شرایط تیمش پیش از دربی نیز گفت: ما پیش از این مصدوم و محروم داشتیم و با نیروی کامل وارد این بازی نشدیم اما همه بازیکنانی که در این بازی به میدان رفتند از جان‌شان مایه گذاشتند و دستورات تاکتیکی برانکو را به خوبی در زمین پیاده کردند و این نتیجه را در عین لیاقت کسب کردیم.

نوری درباره نقش برانکو در کسب این نتیجه گفت: مطمئنا به هیچ عنوان نمی‌توان از نقش برانکو گذشت. از زمان حضور ایشان تیم شخصیت پیدا کرده و نظم و انضباطی خوبی در پرسپولیس حاکم شده است. او با برنامه‌ریزی و تاکتیکی مناسب این بازی را اداره کرد و در نهایت به برد در دربی دست یافتیم.

کاپیتان پرسپولیس که در این دیدار با توجه به مصدومیت فرناندو گابریل تغییر پست داده بود ادامه داد: با توجه به اینکه در دیدار برابر پیکان هم در این پست حاضر شده بودم، آقای برانکو از عملکردم رضایت داشت و تصمیم گرفتند در این دیدار هم تغییر پست دهم. تا جایی که توانستم سعی داشتم نفوذ نکنم و بیشتر در دفاع به تیمم کمک کنم و آقای برانکو نیز راضی بودند.

وی درباره گلزنی علیپور در دربی و درخشش جوانان در ترکیب این تیم گفت: به هرحال وظیفه بازیکنان باتجربه تیم است که شرایطی مهیا کنند تا بازیکنان جوان توانایی‌های خود را به نمایش بگذارند. پرسپولیس خوشبختانه این بستر را فراهم کرد تا این بازیکنان بتوانند عملکرد خود را به نمایش بگذارند و آنها از این فرصت به خوبی استفاده کردند و امیدوارم این مساله ادامه داشته باشد. بزرگان تیم کمک زیادی کردند تا جوانان با شرایط تیم هماهنگ شوند و خوشحالم که علیپور هم توانست به عنوان جوانترین گلزن دربی شناخته شود و در این بازی گل بزند.

نوری در ادامه درباره فصلی که با حاشیه‌های فراوانی مدیریتی و فنی بر این تیم گذشت گفت: شرایط فوق العاده سختی را پشت سر گذاشتیم و تجربه سختی برای همه ما بود. بازیکنان در این اواخر واقعا با غیرت و شرف‌شان در این بازی‌ها از جان مایه گذاشتند. امیدوارم در فصل آینده با نفراتی که برانکو در نظر دارد تیم قدرتمند و رویایی بسازیم و هواداران را شادتر از همیشه ببینیم.

نوری در رابطه با دیدار برابر الهلال نیز افزود: تلاش می‌کنیم الهلال را شکست دهیم و مانند همیشه به حضور هواداران‌مان در بازی رفت و در استادیوم آزادی نیاز داریم تا با حمایت آنها با نتیجه‌ای خوب به عربستان برویم و در نهایت به جمع هشت تیم برتر آسیا راه یابیم و به کسب نتیجه کاملا امیدوار هستیم.

و بحث درباره عدم دعوت به تیم ملی؛ نوری که دوست ندارد زیاد درباره این اتفاق حرف بزند در این‌باره گفت: انتظار داشتم با توجه به عملکردم در لیگ و مخصوصا در لیگ قهرمانان آسیا به تیم ملی دعوت شوم. اما من مثل همیشه حق را همیشه به سرمربی تیم می‌دهم و باز تلاش می‌کنم تا او را مجاب به دعوتم کنم.

نوری در ادامه در پاسخ به این سوال که امکان دارد مشکلی بین او و سرمربی تیم ملی وجود داشته باشد که مانع دعوتش به تیم ملی شده باشد، گفت: نه، اصلا مشکلی ندارم. من در زمان حضورم در تیم ملی نه مشکل انضباطی و نه مشکل فنی داشتم. در مدتی که با ایشان کار کردم لذت بردم و حتی زمانی که تصمیم گرفتند در جام جهانی و جام ملت‌ها اعتراضی به این مساله نداشتم. تلاشم را چند برابر و مضاعف می‌کنم تا کی‌روش را مجبور کنم دعوتم کند.

کاپیتان پرسپولیس در پاسخ به این سوال که عدم دعوتش به تیم باعث نشده شیرینی برد در دربی برایش کم شود، گفت: اصلا این خبر باعث نشد شیرینی برد در دربی برایم کم شود. بازی کردن در پرافتخارترین تیم ایران و پر هوادارترین تیم آسیا برایم اینقدر ارزش دارد که این اتفاقات باعث ناراحتی‌ام نشود.

وی در پایان گفت: بازی کردن در تیمی به بزرگی پرسپولیس اگر بیشتر از تیم ملی نباشد مسلما کمتر نیست و افتخار می‌کنم بازوبند این تیم را بر بازو بسته‌ام و تلاشم را بیشتر خواهم کرد تا در تیم ملی هم حضور داشته باشم.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد