تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

تیم ملی ایران امروز به تمرینی شاداب پرداخت و کی روش سعی در افزایش روحیه بازیکنان داشت.به گزارش "تک گل"، شاگردان کارلوس کی‌روش بعد از اینکه مراحل ابتدایی تمرین را پشت سر گذاشتند در قالب دو تیم به بازی فوتبال پرداختند. این مسابقه دوستانه درون تیمی که البته جنجالی هم دنبال می‌شد با تصمیم کارلوس کی‌روش به عنوان داور این دیدار با تساوی به پایان رسید تا دو تیم در زرد و قرمزپوش با زدن پنالتی برنده را مشخص کنند.

این در حالی بود که در پایان وقت معمول و در نظر گرفته شده توسط کی‌روش، تیم قرمز به شادی مشغول بود و عقیده داشتند برنده این بازی شده‌اند اما با اعتراض آندرانیک تیموریان، کی‌روش دستور به زدن ضربات پنالتی برای مشخص شدن تیم برنده کرد.

جالب اینکه در پایان ضربات پنالتی که با خراب شدن ضربه فرشاد احمدزاده برای قرمز‌ها همراه بود، آندرانیک زردپوش در این بازی به همراه هم‌تیمی‌هایش برنده شدند و هافبک تیم ملی حسابی برای رقیب، خصوصا احسان حاج‌صفی کری خواند.

در پایان بازی دوستانه دو تیم، ملی‌پوشان زیر نظر کادرفنی به سرد کردن بدن خود پرداختند و دستگری را به مقصد هتل المپیک ترک کردند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد