تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

کی روش بعد از بازی با ترکمنستان در کنفرانس خبری گفت: اگر بازی 6 ساعت دیگه هم ادامه پیدا میکرد، بازیکنان ما گلزنی نمیکردند.کارلوس کی‌روش پس از تساوی یک بر یک تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل ترکمنستان در دیداری خارج از خانه اظهار داشت: امروز سه تیم در زمین می جنگیدند؛ ایران، ترکمنستان و تیم داوری. هم ایران و هم ترکمنستان کار خود را انجام دادند و تیم داوری هم با بی‌توجهی‌اش باعث شد چنین اتفاقی بیفتد.

وی افزود: اما امروز از آن روزهایی بود که اگر بازی شش ساعت دیگر هم ادامه پیدا می کرد نمی توانستیم به گل برسیم. فقط تقصیر ماست که موقعیت ایجاد کردیم و به گل نرسیدیم. بیش از 15 موقعیت گل داشتیم اما به گل نرسیدیم. این برای تیم من خوب نیست. این مسوولیت با ماست و به خاطر اشتباه ما رخ داد.

کی روش ادامه داد: به تیم ملی ترکمنستان هم تبریک می گویم. امروز نمایش با مقاومتی ارائه کردند و در لحظلات کلیدی بیشتر از ما جنگیدند. هیچ توجیه و دلیلوموجهی نیست. نمی شود 15 موقعیت ایجاد کرد اما به گل نرسید.

سرمربی تیم ملی درباره اعلام تنها چهار دقیقه وقت اضافه و اعتراضش به داور گفت: نه تنها من بلکه 99 درصد از افرادی که در ورزشگاه بودند می توانند اذعان کنند که داور باید 10 دقیقه وقت اضافه می گرفت اما من داوران را انتخاب نمی کنم اما اگر بازی شش ساعت دیگر هم پیدا می کرد مهاجمان من گلزن نبودند که نبودند.

کی روش درباره دلیل این تساوی هم گفت: دل نگرانی و دغدغه من نبود انگیزه کافی و انگیزه درونی بازیکنان بود.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد