تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 اولين تمرين تيم ملي ايران در تهران،‌ عصر امروز (پنج‌شنبه) برگزار شد.

  تيم ملي ايران اولين تمرين خود در تهران را از ساعت 17 و 30 دقيقه زمين شماره يک ورزشگاه آزادي آغاز کرد.* همه بازيکنان شاغل در ليگ برتر در اين تمرين حضور داشتند و از لژيونرها نيز تنها پژمان منتظري و عليرضا حقيقي در تمرين شرکت کردند.

* خبرنگار شبکه راديويي ARD آلمان که براي تهيه گزارشي از تيم‌هاي حاضر در جام جهاني برزيل به ايران سفر کرده است به محل تمرين تيم ملي آمد و تنها با آندرانيک تيموريان گفت‌وگو کرد.

خبرنگار آلماني با بيان اينکه از مربيان ايراني شناخت دارد در پاسخ به اين سوال که اطلاعي دارد که قرار است توماس هسلر براي مربيگري به ايران بيايد؟ گفت: من هم چيزهايي در اين مورد شنيده‌ام.

* همه دستياران کارلوس کي‌روش به غير از «برونو» در تمرين تيم ملي حضور داشتند.

* کنار زمين زنجيري قرار داده بودند تا خبرنگاران و عکاسان از آن محدوده خارج نشوند. اين موضوع باعث اعتراض عکاسان شده بود و در حالي که آنها قصد داشتند کنار زمين به عکاسي بپردازند به سمت سکوها هدايت شدند.

* از ميان لژيونرها تنها عليرضا حقيقي و پژمان منتظري به تيم ملي ملحق شده بودند.

* در ابتداي تمرين کي روش 10 دقيقه براي بازيکنان صحبت کرد.

* در حالي‌که کي‌روش مشغول صحبت با خبرنگاران بود، تمرين زير نظر گروه مربيان آغاز شد.

* بازيکنان ابتدا با دويدن و حرکات کششي به گرم کردن پرداختند سپس در حالي‌که جي. پي. اس‌هاي مربوط به وضعيت قلبي را به سينه‌هاي‌شان بسته بودند؛ تمرينات سرعتي را آغاز کردند که شامل استارت‌هاي کوتاه در گوشه‌اي از زمين بود.

در ادامه کي‌روش شخصا اداره تمرين را بر عهده گرفت و در حالي‌ که زمين چمن آزادي با موانع و دروازه‌هاي کوچک تقسيم‌بندي شده بود، کي‌روش بازيکنان را به 4 گروه در قالب 2 تيم تقسيم کرد. يک گروه از آنها در قالب 2 تيم سفيد و قرمز به بازي مقابل دروازه‌هاي کوچک و گروه ديگر در قالب تيم قرمز و سفيد به بازي در فضاي محدود ميان موانع پرداختند.

در تمرين گروه اول، بازيکنان بايد با پاس‌کاري در فضاي محدود دروازه‌هاي گل کوچک را هدف مي‌گرفتند و گروه دوم بازيکنان بايد با پاسکاري و عبور از ميان موانع توپ را به يکديگر مي‌رساندند.

* در طول مدت تمرين علي کفاشيان روي نيمکت ذخيره‌هاي ورزشگاه آزادي نشسته بود و تلاش اعضاي تيم را زير نظر داشت. او همچنين با عکاساني که در محل تمرين بودند عکس يادگاري انداخت. پس از آن رئيس فدراسيون فوتبال نيز از عکاسان عکس گرفت.

* در ادامه کارهاي تمريني، بازيکنان در عرض زمين دويدند و تمرين پس از 90 دقيقه در ساعت 19 به پايان رسيد. البته 10 دقيقه پاياني بدون حضور خبرنگاران برگزار شد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد