تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

به گزارش "تک گل" ، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: ما به جای آنکه خودمان را برای بازی به عمان آماده‌ کنیم، مجبوریم به خاطر مسایل غیر فوتبال و برای گرفتن ویزای گوام به خارج از ایران برویمکارلوس کی‌روش قبل از ترک مالزی برای سفر به ایران در مورد مشکلات دریافت ویزای کشور گوام گفت: این شرایط که به وجود آمده وضعیتی است که به فوتبال مربوط نمی‌شود و این یک موقعیت خیلی پیچیده است چرا که گوام زیر پرچم آمریکا نقش ایفا می‌کند اما در هر صورت اینجا فوتبال است.

وی ادامه داد: خیلی سخت است برای ما که راهی را پیدا کنیم تا بتوانیم ویزای گوام را بگیریم.‌ چرا که کشور گوام 60 روز قبل از اینکه روادید صادر شود این خواسته را از تیم ملی فوتبال ایران داشته که برای دریافت روادید کاروان تیم ملی ایران اقدام کند.

کی‌روش گفت: در هر صورت این تنها مشکل ما نیست چرا که بازیکنان تیم ملی باید به سفارت آمریکا برای گرفتن ویزای گوام بروند و این در حالی است که این سفارت در ایران هنوز وجود خارجی ندارد.

سرمربی تیم ملی گفت: سوال اینجاست چطور می‌توان بازیکنانی را که در باشگاه‌های خود مسئولیت دارند را آزاد کرده و برای گرفتن ویزا به یک کشور خارجی دیگر بفرستد؟ بنابراین ما واقعا دچار مشکل شده‌ایم و به نظر می‌رسد که در شرایط فعلی که چنین مشکلی بین دو کشور برای دریافت ویزا به وجود آمده است، بهتر است تا کنفدراسیون فوتبال آسیا ورود کرده و برای یک بار هم که شده بپذیرد تا گوام در این رقابت‌ها با یک قوانین شفاف و راحت بازی کند.

وی یادآور شد: گوام باید یک راه‌حل برای این مشکل پیدا کند تا ما مجبور نشویم یک دوره سه چهار روزه را برای گرفتن ویزای این کشور به خارج از کشور برویم در حالیکه خیلی از باشگاه‌ها حاضر نیستند چنین شرایطی را بپذیرند.

کی‌روش افزود: من اعلام می‌کنم با این وضعیت دریافت ویزا خیلی سخت است چون در این موقعیت هم بازیکنان دچار مشکل می‌شوند و هم باشگاه‌هایشان.

سرمربی تیم ملی گفت: به جای اینکه خودمان را برای مسابقه با عمان آماده کنیم در عوض مجبوریم به یکی از دو کشور ترکیه یا امارات برویم و یا به جای اینکه برای مسابقات خود را آماده کنیم باید تلاش و تمرکز‌مان را جای دیگر بگذاریم تا به یک کشور دیگر رفته و برای دریافت ویزای گوام اقدام کنیم. در هر صورت این شرایط واقعا عجیب و غربی است.

پس از جام جهانی با وجود اینکه تیم ملی فوتبال ایران در این رقابت‌ها فقط یک امتیاز به دست آورده بود اما موضوعی که خودنمایی می‌کرد این بود که این شرایط و فوتبالی که ایران در جام جهانی بازی کرد برای کی‌روش خوب بود، اما با این حال این سرمربی بارها در گفت‌وگوهای خود را از این تصمیم که می‌خواهد ایران را ترک کند خبر داده بود که در هر صورت فدراسیون ایران او را با این وعده که همه چیز تغییر خواهد کرد، تشویق کرد تا بماند که با این وضعیت کی‌روش نیز مجاب شد تا به کار خود در تیم ملی ایران ادامه دهد. کارلوس کی‌روش در همین خصوص گفت: واقعاً این امید را داشتم تا همه شرایط تغییر کند و پس از صحبت‌هایی که انجام شد فکر می‌کردم بتوانیم موقعیت مطلوبی برای آماده‌سازی جام جهانی 2018 روسیه داشته باشیم.

وی ادامه داد: هنوز هم فدراسیون فوتبال ایران معتقد است که با برداشتن تحریم‌ها مدیریت فدراسیون شرایط مطلوب‌تری پیدا خواهد کرد و الآن هم زمان تغییرات است و گفته‌اند که این شرایط با پایان تحریم‌ها که به زودی فرا می‌رسد کاملاً تغییر خواهد کرد و حالا باید صبر کنیم و ببینیم وضعیت چه خواهد شد.

سرمربی تیم ملی در پایان گفت: اما آنچه که نظر من است می‌توانم بگویم که در کوتاه مدت نباید در انتظار تغییر خاصی باشیم و حداقل تحقیقات در کوتاه مدت به وقوع نخواهد پیوست.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد