تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

بازیکنان تیم ملی امروز از ساعت 18:00 تمرینات خود را زیر نظر کی روش انجام دادند.از ساعت 18 امروز نخستین تمرین تیم ملی فوتبال ایران به منظور آماده‌سازی این تیم برای دیدار با تیم‌های ملی گوام و هند از هفته‌‌های سوم و چهارم مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه در کمپ تیم‌های ملی آغاز شد.

در تمرین امروز از 23 بازیکن دعوت شده تنها 17 بازیکن حضور داشتند که در این میان علیرضا جهانبخش، سردار آزمون، علیرضا حقیقی و سعید عزت‌اللهی برای همراهی تیم‌های خود در خارج از کشور و احسان حاج‌صفی به خاطر مذاکره با تیم فرانکفورت و علی کریمی هافبک سپاهان به خاطر اینکه دیرتر از سایر بازیکنان به اردو دعوت شده بود غیبت داشتند ضمن اینکه سیدجلال حسینی و وحید امیری به خاطر همراهی تیم نفت در دیدار شب گذشته و مهرداد محمدی به خاطر همراهی تیم راه‌آهن در دیدار این تیم در لیگ برتر فقط در کارهای بدنی شرکت کرده و با آغاز کار با توپ تمرین تیم ملی را ترک کردند.

* در حالی از ساعت 18 تمرین آغاز شد که تنها 5 دقیقه مانده به آغاز تمرین اتوبوس تیم ملی وارد کمپ تیم‌های ملی شده و بازیکنان و کادر فنی به سرعت خود را به زمین رساندند تا کار را آغاز کنند.

* بدنساز تیم ملی به عنوان اولین عضو کادر فنی وارد زمین شد و طراحی تمرینات بدنسازی را در قسمتی از زمین کمپ پیاده کرد.

*‌ از ساعت 18:5 بازیکنان یک به یک وارد زمین شده و حدود 15 دقیقه را به گرم کردن اختیاری بدن‌های خود مشغول شدند. در این بین کی‌روش که مشغول مصاحبه با خبرنگاران بود پس از پایان گفت‌وگوی خود از ساعت 18:20 بازیکنان را در مرکز زمین جمع کرده و پس از دقایقی صحبت با آنها، اعضای تیم ملی را به بدنساز سپرده و خود به همراه دستیارانش جلسه سرپایی را برای طراحی تمرینات امروز برگزار کرد.

* بازیکنان تیم ملی ابتدا با دویدن به دور زمین به طور رسمی استارت تمرینات را زده و سپس پس از حدود 15 دقیقه کارهای بدنی را زیر نظر دکتر دیگو، اوسیانو کروز و مارکار آقاجانیان آغاز کردند که در این میان انجام کارهای متنوع بدنسازی به منظور حفظ آمادگی جسمانی بازیکنان از نقاط قابل توجه بود که این بخش از تمرین که زیر آفتاب برگزار شد حدود نیم ساعت به طول انجامید. در دقایق اولیه این تمرین کی‌روش به تنهایی در بخش دیگری از زمین تمرین در حال آماده‌سازی مراحل تاکتیکی بود که البته پس از دقایقی به جمع بازیکنان اضافه شده و او نیز کارهای بدنی را زیر نظر گرفت.

* رسول خطیبی مربی سابق تیم سیاه‌جامگان و محمدرضا مهدوی بازیکن سابق تیم‌های استقلال و پرسپولیس در تمرین امروز حضور داشتند. این دو که برای حضور در کلاس‌های مربیگری در کمپ حاضر هستند ترجیح دادند از وقت استراحت خود استفاده کرده و برای تماشای تمرینات تیم ملی به کمپ بیایند. خطیبی در مورد اینکه چرا تا این اندازه زود با سیاه‌جامگان قطع همکاری کرد، گفت؛ باید کلاس‌های مربیگری را می‌گذراندم ضمن اینکه باید 9 ماه دیگر در کلاس‌های حرفه‌ای شرکت کنم و به همین دلیل این قطع همکاری صورت گرفت.

* اعضای تیم ملی فوتبال نوجوانان نیز به همراه امین راستی مربی خود در تمرین حاضر شدند که مورد استقبال کی‌روش قرار گرفته و سرمربی تیم ملی برای دیدار فردای تدراکاتی این تیم آرزوی موفقیت و پیروزی کرد. افشین پیروانی مدیر ورزشی تیم ملی نیز در تمرین امروز حضور داشت که او نیز با دیدن خطیبی و مهدوی و اعضای تیم نوجوانان به سمت آنها رفته و به این تعداد خوش‌آمد گفت. ضمن اینکه پیروانی و کی‌روش هر کدام به صورت جداگانه دقایقی را با رسول خطیبی به صحبت پرداختند.

*‌ وضعیت کمپ تیم ملی امروز به منظور پوشش خبری برای خبرنگاران مناسب نیست هرچند که به نظر می‌رسد کمپ تیم ملی از چمن خوبی برخوردار شده است اما سکوهای تماشاگران و خبرنگاران و صندلی‌های آن بسیار کثیف است که این موضوع مشکلاتی را برای پوشش اخبار و همچنین تماشای تمرین برای هواداران ایجاد کرده است.

* حدود 10 تماشاگر نیز برای تماشای تمرینات امروز به کمپ تیم ملی آمدند.

* تبلیغات اسپانسر تیم ملی در کمپ این تیم امروز نونوار شده و اسپانسر تیم ملی تبلیغات جدیدی را امروز ارائه کرده که در بین آنها جوایز بی‌نظیری از جمله یک دستگاه خودروی رانا، یک دستگاه ویلای مبله و یک هواپیمای 2 نفره به چشم می‌خورد.

* نکته قابل توجه اینکه در بالای سکوی هواداران باغچه کوچکی وجود دارد که در آن انواع و اقسام میوه‌ جالیزی از جمله کدو، بادمجان، کوجه فرهنگی و خیار به چشم می‌خورد که این موضوع نیز در نوع خود جالب توجه است.

* کارلوس کی‌روش که امروز بسیار سرحال است پس از صحبت با خطیبی مورد توجه چند هوادار قرار گرفته که او پاسخ درخواست هواداران برای گرفتن عکس سلفی را اجابت کرده و با آنها عکس گرفت.

* از ساعت 19:05 دقیقه 14 بازیکن باقیمانده با پوشیدن کاورهای سفید و قرمز به 2 تیم تقسیم شده و به بازی آقاوسط پرداختند. از این مرحله تمرین به بعد، تمرینات کار با توپ توسط مهرداد خان‌بان آنالیزور تیم ملی فیلم‌برداری شد.

* بازیکنان در حالی کار با توپ را آغاز کردند که مراحل تمرینی آماده بود و آنها پس از آقا وسط ابتدا به استارت‌های کوتاه و بلند پرداخته و سپس در میان 4 دروازه کوچک به فوتبال پرداختند. آنها باید پس از بازی تک‌ضرب توپ را وارد این دروازه‌های کوچک می‌کردند.

* این بخش از تمرین زیر نظر مستقیم کی‌روش و دستیارانش در محیطی بسیار کوچک و در مربع 10 متر در 10 متر انجام شد و جالب کری‌خوانی برخی بازیکنان از جمله تیموریان بود که با هیجان خاصی این بازی را دنبال می‌کرد.

* از ساعت 19:30 دقیقه و با غروب آفتاب و تاریک‌تر شدن هوا پروژکتورهای کمپ تیم ملی روشن شده و بازیکنان زیر نور تمرینات خود را ادامه دادند.

* تیم ملی تمرینات خود را فردا ادامه می‌دهد و شاگردان کی‌روش از ساعت 19 روز پنج‌شنبه 12 شهریورماه سال جاری در ورزشگاه آزادی به مصاف گوام بروند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد