تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

سرمربی تیم ایران پس از بازی مقابل گوام در نشست مطبوعاتی عنوان کرد اگر مسئولان به فکر تیم ملی نباشند ایران را ترک می کند.به گزارش "تک گل"، سرمربی تیم ملی با انتقاد از اتفاقی که برای بازیکنان سرباز تیم ملی افتاده است گفت: ما دو سال با بختیار رحمانی و سروش رفیعی تمرین کردیم و حالا آنها را در اختیار نداریم. این همان اتفاقی است که ممکن است سال آینده برای سردار آزمون بیافتد یا دو سال بعد برای مهدی ترابی. ما هرگز زمان را نمی توانیم به دست بیاوریم، جام جهانی روسیه فرداست و این بازیکن ها بنا به دلایلی که همه می دانید و شاید بازگو کردنش باعث ناراحتی بشود در جمع ملی پوش ها حضور ندارند. من حاضرم اگر که فکر می کنید مشکل تیم ملی من هستم بی دردسر پست خودم را ترک کنم.

وی ادامه داد: چیزی که ما می خواهیم ذره ای احترام است و نه چیز دیگری. اگر می خواهیم به جام جهانی صعود کنیم باید همه با هم متحد باشیم در غیر این صورت من آمادگی این را دارم که نیمکت تیم ملی ایران را تحویل فرد دیگری بدهیم.

کی روش با این جمله نشست مطبوعاتی خود را به پایان رساند تا حتی با یک پیروزی 6 بر صفر هم اوضاع کاملا عادی نباشد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد