تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 عمانی ها که امید زیادی داشتند در بازی رفت مقابل ایران به پیروزی برسند و خود را به عنوان صدرنشین معرفی کنند، بعد از تساوی در مقابل ایران، قصددارند در بازی برگشت مقابل ایران، سه امتیاز بگیرند.به گزارش "تک گل"، و به نقل از روزنامه عمان دیلی، ملی پوشان عمان بعد از بازی خوب مقابل صدرنشین گروه و تیم اول رنکینگ آسیا در تلاش هستند تا بازی با ایران را فراموش کند و به دیدار با هند بیاندیشند، آنها که در برابر ایران، علی رغم ارائه بازی بهتر نتوانستند به نتیجه ای بهتر از تساوی دست پیدا کنند روز سه شنبه در برابر هند به میدان خواهند رفت تا بتوانند با کسب سه امتیاز آن بازی با 11 امتیاز به صدر گروه برسند. این بازی از آن جهت برای شاگردان لوگوئن مهم است که حداقل جای آنها را به عنوان یکی از بهترین تیم های دوم تثبیت می کند و تا شاید آنها بتوانند جواز صعود به مرحله بعدی رقابت های جام ملت های آسیا 2019 و جام جهانی 2018 روسیه را به دست بیاورند.

علی الحبسی دروازه بان و ستاده عمان د راین باره گفته است : باید از اشتباهات مان درس بگیریم و بازی در تمام 90 دقیقه دنبال کنیم.

عمانی ها که در بازی برابر ایران هر آنچه داشتند گذاشتند تا سه امتیاز بازی را به دست بیاورند اما موفق نشدند می خواهند در بازی تیم شان در برابر هند از تمام نیروهای خود استفاده کنند تا امتیازی را از این بازی از دست ندهند.

عماد الحسنی مهاجم تیم عمان تاکید می کند آنها این روزها بسیار امیدوارند تا با این نوع بازی در خارج از خانه نیز به راحتی سه امتیاز کامل را به دست بیاورند: تاکنون 4 امتیاز فوق العاده حساس را از دست داده ایم و با تساوی در مقابل ایران راه رسیدن به مرحله نهایی را دشوارتر کرده است اما باید تلاش کنیم این غفلت را جبران کنیم.

بعد از از دست دادن این امتیازات، عمان مجبور است تمام بازی های باقی مانده خود را با پیروزی پشت سر بگذارد و از طرفی به از دست دادن امتیاز توسط ایرانی ها نیز امیدوار باشد، آنها در روز هشتم فروردین ماه بازی سختی را در تهران و در برابر تیم ملی ایران خواهند داشت و به دنبال این هستند تا با پیروزی در آن بازی علاوه بر توقف ایران، به صعود نیز امیدوار باشند چرا که آنها می گویند پیروزی در برابر ایران تنها فرصتی است که می توانند با خیال راحت از ایرانی ها جدا شوند.

پل لوگوئن سرمربی فرانسوی عمانی ها نیز در این رابطه گفت: ما از بازیکنان مان انتظار داریم همانگونه که در برابر ایران بازی کردند در تمام دیدارها حاضر شوند، با وجود به دست آمدن نتیجه مساوی و از دست دادن دو امتیاز مهم این دیدار، از نوع بازی کردن تیم راضی هستم و بسیار به آینده آن خوشبینم، بازیکنان ما نظم تکنیکی و تاکتیکی بالایی دارند و به مانند دیدار مقابل ایران از پس وظایف خود به خوبی بر می آیند.

عمانی ها پس از بازی در برابر ایران، یک روز را به استراحت گذراندند و پس از آن برای رویارویی با هندی ها به اردو رفتند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد