تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

دیدار دوستانه ایران و ژاپن با نتیجه 1-1 به پایان رسید.بازی دوستانه ایران - ژاپن
سه شنبه 21 مهر ساعت 17
ورزشگاه آزادی تهران


تیم ملی ایران:
علی رضا حقیقی ، ووریا غفوری، پژمان منتظری، سیدجلال حسینی، احسان حاج صفی، امید ابراهیمی، سعید عزت الهی ، رامین رضاییان ، اشکان دژاگه، وحید امیری و سردار آزمون
 

تیم ملی ژاپن :
شونسوکه نیشیکاوا، ماساتو موریشیکه، کوکی یونی اورا، مایا یوشیدا، اوساکایی، ماکوتو هاسبه، شینجی کاگاوا کاگاوا ، گاکو شیبازاکی، کیسوکه هوندا، تاکیشی اوسامی، موتو یوشینوری
گزارش بازی

نیمه اول:

پانزده دقیقه ابتدایی بازی موقعیت خاصی در پی نداشت و بازی کسل کننده ای را از دو تیم شاهد بودیم اما رفته رفته بازی گرم تر شد و ژاپنی ها روی یک پرتاپ اوت و ضربه سر اشتباهی سید جلال حسینی در دقیقه 15 می توانستند به گل برسند که این ضربه با اختلاف اندک به بیرون رفت. پس از این موقعیت تیم ملی ایران بر بازی مسلط شد و روی چند ارسال خطرناک و نفوذ در محوطه جریمه خطراتی را روی دروازه تیم ژاپن ایجاد کرد که حاصلی در پی نداشت.

در حالی که دو تیم خود را آماده پایان نیمه اول کرده بودند مهدی ترابی در محوطه جریمه تیم ژاپن توسط مدافع این تیم سرنگون شد که داور بازی این صحنه را خطا دانسته و یک ضربه پنالتی برای ایران اعلام کرد. اشکان دژآگه در دقیقه 46 پشت این ضربه پنالتی ایستاد که ضربه وی را دروازه ژاپن مهار کرد اما در ریباند مهدی ترابی موفق شد دروازه ژاپن را باز کند تا نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود ایران خاتمه یابد.

نیمه دوم:

نیمه دوم را تیم ایران هجومی تر آغاز کرد و روی دو ارسال ترابی به شدت دروازه ژاپن را تهدید کرد که بار اول تعلل حاج صفی و بار دوم بی دقتی آزمون این موقعیت ها از دست رفت تا در دقیقه 48 روی یک ارسال طولی روی دروازه ایران از سوی ژاپنی ها و اشتباه محرض حقیقی در خروج از دروازه یوشینوری موتو گل تساوی را برای تیمش به ثمر برساند.

پس از گل تساوی، ژاپنی ها در دقیقه  58 روی یک ضد حمله خطرناک می توانستند دروازه ایران را باز کنند اما حقیقی به خوبی در موقعیت تک به تک کیوتاکه را متوقف کرد و ادامه این حرکت نیز با تکل صحیح مدافع ایران توپ از زیر پای هوندا خارج شد تا این موقعیت برای ایران به خیر بگذرد.

شوت سنگین اشکان دژاگه در دقیقه 71 می توانست دروازه ژاپن را از پشت محوطه جریمه باز کند اما دروازه بان ژاپن به خوبی این توپ را دفع کرد. تلاش دو تیم در ادامه بازی حاصلی در پی نداشت و بازی با نتیجه 1-1 به پایان رسید. البته ژاپنی ها در واپسین دقایق بازی می توانستند در شلوغی محوطه جریمه ایران گل دوم خود را بزنند که پورعلی گنجی با شجاعت جلوی توپ آنها ایستادگی کرد. درگیری مکرر بازیکنان در دقایق پایانی از نکات جالب توجه بازی بود.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد