تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

کارلوس کی‌ روش پس از تساوی یک - یک تیم ملی ایران مقابل ژاپن در دیداری دوستانه اظهار داشت:"بار دیگر تشکر می‌کنم از تیم ملی ژاپن که به ایران آمد و با ما بازی کرد. همان‌طور که گفتم نمی‌خواستیم فرصت بازی با تیمی چون ژاپن را از دست بدهیم، چون این تیم، تیمی سرعتی و منظم است و ما به دنبال آن بودیم که انسجام تیمی خود را در مصاف با ژاپنی‌ها نشان دهیم."

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران افزود: "لحظاتی شاهد این بودیم که تیم ملی ژاپن بازی و عملکرد خوب خودش را نشان داد و بازیکنان این تیم بسیار سرعتی بودند. هرچند ما هم می‌بایست در این بازی به این سنگینی تمرکز بالای خود را حفظ می‌کردیم که این اتفاق افتاد."

وی ادامه داد:" البته با تمام احترامی که برای تیم حریف قائلم، اما به هیچ عنوان با ترس بازی نکردیم. در نیمه نخست حاکم بازی بودیم و بهتر از حریف بازی کردیم و به گل هم رسیدیم. در نیمه نخست ژاپن فرصت‌هایی در ضدحمله داشت و می‌توانست به گل برسد، ولی این‌طور نشد. در نهایت فکر می‌کنم نتیجه به دست آمده عادلانه بود."

کی‌روش در پاسخ به این سوال که آیا به اهدافی که قبل از بازی با ژاپن مدنظر داشتید، پس از بازی با این تیم رسیدید یا خیر، گفت: "در درجه اول باید بگویم که کاملا آن توقعی که از بازی با ژاپن داشتیم انجام شد و مقابل بهترین تیم آسیا بازی خوبی کردیم. اما مطلبی که بسیار حائز اهمیت است این است که بازیکنان ما شخصیت خوبی از خودشان نشان دادند و هم در دفاع و هم 90 دقیقه در حمله خوب بودند. ما خوشحالیم که توانستیم به این صورت بازی کنیم."

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد