تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 کارلوس کی روش برای دیدار با گوام آندرانیک تیموریان را هم در اختیار نخواهد داشت.روادید کاپیتان تیم ملی نیز فراهم نشده تا این بازیکن بازیکن هم از سفر به گوام برای دیدار مقدماتی جام جهانی باز بماند.

ویزای آمریکایی کشور گوام باعث شده تا ایرانی ها برای اعزام بازیکنانش به این کشور با مشکل مواجه شوند. بعد از حاج صفی، سردار، عزت اللهی و حقیقی، آندرانیک تیموریان نیز پنجمین بازیکن از ترکیب اصلی کارلوس کی روش است که قادر به همراهی ایران در این بازی نخواهد بود تا سرمربی تیم ملی با چالش بزرگی مواجه شود.

ایران پنجشنبه این هفته در حالی به مصاف ترکمنستان خواهد رفت که سیدجلال حسینی، وریا غفوری و پژمان منتظری را نیز به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد و در بازی با گوام هم نمی توانند شاگردان کی روش را همراهی کنند.

تیموریان که در پایان رقابت‌های این هفته لیگ قطر به ایران آمده، از کشور قطر برای دریافت ویزا اقدام کرده بود که ویزای وی هنوز صادر نشده و به تیم‌ملی نرسیده است. البته ممکن است در روزهای آینده ویزای آندو صادر شود اما در هر صورت او از سفر به گوام بازخواهد ماند.

در حال حاضر به غیر از احسان حاج صفی که حضورش در این بازی کاملا منتفی ست باقی بازیکنان یاد شده در انتظار صدور ویزای خود به سر می برند که ممکن است با این اتفاق در بازی مقابل حضور داشته باشند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد