تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

در آخرین رنکینگ فیفا (آبان 94) تیم ملی ایران بعنوان برترین تیم قاره آسیا معرفی شد.به گزارش "تک گل"، در حالی که قرار است آخرین رده بندی فدراسیون بین المللی فوتبال در سال 2015 در تاریخ 3 دسامبر منتشر شود، یکی از سایتهای معتبر برترین‌های فوتبال جهان در آخرین ماه میلادی سال 2015 در رده‌بندی فیفا را فاش کرد.

بنابر اعلام این سایت، تیم ملی فوتبال ایران با پیروزی برابر گوام و ترکمنستان توانست جایگاه خود را در گروه خود در انتخابی جام جهانی روسیه قطعی کند. در جدیدترین رده‌بندی فیفا که آخرین رده بندی سال 2015 نیز محسوب می شود فوتبال ایران جایگاه خود را در رده نخست آسیا حفظ کرد ولی دو پله نسبت به رده بندی ماه گذشته سقوط کرد و به رده 45 رسید.

تیم ملی بلژیک برترین تیم فوتبال جهان در سال 2015 باقی ماند. آرژانتین در رتبه دوم قرار گرفت و اسپانیا نیز جای آلمان را در رده سوم گرفت تا لاروخا بعد از جام جهانی تاسف بار خود که از بین 5 تیم برتر جهان دور شدند بار دیگر در بین 5 تیم برتر قرار گیرند. اسپانیایی‌ها با 3 پله صعود نسبت به ماه قبل توانستند به رده سوم برسند.

بیشترین صعود را تیم ملی اکوادور داشته که توانسته با نتایج خوبی که در انتخابی جام جهانی گرفته با 20 پله صعود در رده سیزدهم جهان قرار گیرد. همچنین تیم ملی مجارستان پس از تنها صعود تاریخش به جام ملت های اروپا در رده بیستم جهان قرار گرفت و 13 پله صعود کرد.

همچنین تیم ملی ساحل عاج برترین تیم قاره آفریقا، مکزیک برترین تیم منطقه کونکاکاف و قاره آمریکای مرکزی و ایران برترین تیم قاره آسیا معرفی شدند.

اما فرانسه در بین 20 تیم برتر جهان در رده‌بندی آخرین ماه سال 2015 قرار ندارد.

رده بندی 20 تیم برتر فوتبال جهان در سال 2015 به شرح زیر است:

1- بلژیک

2- آرژانتین

3- اسپانیا

4- آلمان

5- شیلی

6- برزیل

7- پرتغال

8- کلمبیا

9- انگلیس

10- اتریش

11- اروگوئه

12- سوییس

13- اکوادور

14- هلند

15- ایتالیا

16- رومانی

17- ولز

18- کرواسی

19- ساحل عاج

20- مجارستان

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد