تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: من فکر نمی‌کنم پیشنهاد چینی‌ها به سرمربی تیم ملی فوتبال ایران صحت داشته باشد.به گزارش "تک گل" ، علی کفاشیان در در خصوص جلسه‌ای که امروز در وزارت ورزش با حضور روسای فدراسیون‌ها برگزار شد گفت: جلسه خوبی بود و به جز دو سه فدراسیون سایر روسای فدراسیون‌ها بودند و مشکلات را مطرح کرده و برنامه‌های خود را ارائه دادند. این جلسه‌ها تاثیرگذار است و می‌تواند به فدراسیون‌ها برای پیشبرد اهدافشان کمک کند.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود قرار است محمد دادکان برای انتخابات فدراسیون فوتبال ثبت نام کند گفت: هر کسی بخواهد می تواند بیاید و این مسائل مهم نیست، بلکه مهم این است که مجمع تصمیم می‌گیرد و فرد اصلح را برای ریاست فدراسیون فوتبال انتخاب کند. این انتخاب در اختیار مجمع است و هر فردی که برنامه بهتری داشته باشد به طور حتم مجمع به او رای خواهد داد.

کفاشیان در مورد ناراحتی‌های اخیر کارلوس کی‌روش گفت: در هر صورت سرمربی تیم ملی یکسری ناراحتی ها داشت و از سوی دیگر در تیم ملی هم یکسری کمبود امکانات وجود دارد. باید فردا بعدازظهر با کی‌روش جلسه‌ای را بگذاریم و صحبت‌های لازم را انجام داده و مشکلات را مطرح کنیم.

وی افزود: تا آنجایی که از دستمان بر بیاید مشکلات را برطرف می‌کنیم هرچند که شاید یکسری مشکلات هم باشد که نتوانیم آن‌ها را برآورده کنیم.

رئیس فدراسیون فوتبال تاکید کرد: از حالا صعودمان به مرحله بعد قطعی شده و باید به فکر مرحله نهایی باشیم چرا که در این مرحله تیم‌های قدرتمندی حضور دارند که نمی‌توان آن‌جا اسیر حاشیه ها شد و باید مشکلات را حل کرد و با قدرت تمام و با فراغ بال به فکر مسابقات پیش رو بود.

کفاشیان گفت: کی‌روش نتایج خوبی گرفته و نباید راحت او را از دست بدهیم باید صحبت‌هایش را بشنویم تا ببینیم مشکلاتش چه بوده است.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود ناراحتی کی‌روش به خاطر ندادن مرخصی به این مربی بوده است تاکید کرد: کی‌روش می‌خواست مرخصی‌های بیشتری بگیرد که ما به او اجازه ندادیم و قرار است فردا با تیم ملی به ایران بیاید هرچند که من به کی‌روش گفتم باید طبق روال به مرخصی برود و شاید او از این مسئله ناراحت است.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد اینکه آیا کی‌روش از لیگ چین پیشنهاد دارد و به این کشور خواهد رفت گفت: سرمربی تیم ملی با ما قرارداد دارد و فکر نمی‌کنم این بحث‌ها صحت داشته باشد.

کفاشیان در مورد اینکه برخی عکس‌های او در سفر به امارات دردسرساز شده است گفت: یک عده حاشیه ساز می‌خواستند برایم حاشیه درست کنند که البته مشکلی پیش نیامد و حتی حراست وزارت ورزش هم مرا نخواست تا در این مورد توضیح دهم.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد