تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

دانیال داوری گلر ایرانی که فصل گذشته در بوندسلیگا موفق بود و طبق نمره دهی کیکر بهترین بازیکن فصل تیمش شد، این روزها بسیار ناراحت به نظر می رسد. او در کنفرانس روز پنجشنبه خود با خبرنگاران، فوق العاده ناراحت بود. هر چند دانیال تلاش کرد این ناراحتی را پنهان کند اما در نوع حرف زدنش و البته میمیک صورتش، همه چیز پیدا بود. از اردوی تیم ملی هم خبر می رسد که دانیال به دلیل نیمکت نشینی در جام جهانی بسیار دلخور است.

او با ادعای پوشیدن پیراهن شماره یک به ایران آمد اما در یک چشم به هم زدن فهمید که باید روی نیمکت بنشیند. داوری در بازی های دوستانه ایران عملکرد خوبی نداشت تا با توجه به در اوج نبودن رحمان احمدی، علیرضا حقیقی تبدیل به شماره یک شود. البته خیلی ها هنوز باور نمی کنند او گلر فیکس ایران باشد اما به احتمال 99 درصد این اتفاق می افتد. یکی از نزدیکان تیم ملی هم در این باره می گوید: «کارلوس کروش به علیرضا حقیقی علاقه ویژه ای دارد. او را مثل پسرش می داند اگر خدا برای یک نفر بخواهد، همین می شود.» تا سال گذشته حقیقی در پرسپولیس نیمکت نشین بود و حتی همه در دعوت دوباره اش به تیم ملی تردید داشتند اما خودش بارها گفت که می تواند در جام جهانی گلر اول باشد. حالا دقیقا همین اتفاق در حال وقوع است.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد