تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

ملی پوشان فوتبال ایران توانستند در بازی هفتم خود در برابر هندی ها با چهار گل به پیروزی برسند، دیداری که آنها را به یک قدمی حضور در مرحله بعدی رساند.به گزارش "تک گل"، 14 ملی پوش ایران در بازی برابر هندی ها به میدان رفتند، بازیکنانی که در نهایت چهار بار توانستند دروازه هندی ها را باز کنند و بارها از این اتفاق سرباز زدند.


با بررسی عملکرد بازیکنان حاضر در بازی برابر هند با "ورزش سه"، همراه باشید:محمدرشید مظاهری (5 از 10)

دروازه ذوبی ها پس در درخشش در بازی های این تیم بالاخره به دروازه تیم ملی رسید و توانست در بازی برابر هند اولین بازی ملی خود را به انجام برساند. البته مظاهری در این بازی مورد محک جدی قرار نگرفت، مظاهری یک بار در نیمه اول و دو بار نیز در نیمه دوم به طور جدی مورد تهدید قرار گرفت که تنها موقعیت نیمه اول هندی ها هواداران را به ترس انداخت.

مرتضی پورعلی گنجی (5 از 10)

مدافع تیم السد قطر در این بازی یک بار توانست دروازه حریف را به خطر بیندازد، او که به مانند دیگر مدافعان و دروازه بان تیم ملی خطر چندانی را پیش روی خود نداشت تلاش خود را می کرد تا به مانند مهره های هجومی ایران قفل دروازه حریف را باز کند، تلاشی که یک بار تا بازشدن دروازه هندی ها پیش رفت اما واکنش به موقع دروازه بان این تیم، مانع شادی گل پورعلی گنجی شد.

پژمان منتطری (5 از 10)

دیگر مدافع ملی پوش ایرانی شاغل در لیگ ستارگان قطر این روزها و پس از بهبودی، تبدیل به مهره اصلی کارلوس کی روش و یوسف آدم در تیم های ملی ایران و تیم الاهلی شده است، منتظری البته در بازی برابر هند کم کارتر از پورعلی بود و در ضربات ایستگاهی در زمین خودی باقی می ماند. او در دقیقه 83 این بازی از زمین خارج شد و جای خود را به سیدجلال حسینی داد.

احسان حاج صفی (8.5 از 10)

کاپیتان ایران در بازی هفتم، بدون شک یکی از بهترین بازیکنان حاضر در زمین بود، مدافع – هافبک فرانکفورت آلمان در بازی امروز مهره قابل اعتماد کی روش در این پست بود و روی سه گل ایران نیز تاثیرگذار بود، احساس گل های اول و سوم تیم ملی را با دو پنالتی متفاوت به ثمر رساند و گل سوم نیز از روی ضربه کرنر ارسالی او به ثمر رسید. حاج صفی در لحظات حساس بازی در جایی که باید حضور می یافت و همین موضوع بر حملات ایران می افزود.


رامین رضاییان (5.5 از 10)

مدافع راست منتخب کی روش برای این بازی به مانند بازی های خود در پرسپولیس رفت و برگشت های خستگی ناپذیری تا پایان داشت، البته او به مانند همتای خود در جناح چپ پرفروغ نبود اما در این بازی با رفت و برگشت های دائمی خود حضور به موقعی در نقاط مختلف کناری تیم ملی داشت، رضاییان در این بازی تا پایان حضور داشت.

امید ابراهیمی (4 از 10)

ستون میانی ملی پوشان ایران در این بازی به غیر از شوتی که در دقایق ابتدایی بازی داشت دیگر نتوانست در چشم باشد و به مانند بازی های دیگر به وظایف خود پرداخت. البته در دیداری همچون بازی برابر هند از ابراهیمی انتظار بیشتری می رفت اما او بازیکن آرامی که بود که ترجیح نداد بازی بهتری از خود به نمایش بگذارد. ابراهیمی در دقیقه 68 این بازی از زمین بیرون رفت و جای خود را به شجاعیان داد.

سعید عزت اللهی (6 از 10)

هافبک جوان تیم روستوف روسیه، البته در این بازی بیشتر از سایر بازیکنان میانی خود را نشان داد و تلاش خود را کرد تا بتواند گلزنی کند اما او هم در این امر موفق نبود، سعید در ضربات ایستگاهی به عنوان یکی از امیدهای گلزنی از روی قدرت سرزنی خود، در محوطه جریمه حریف حاضر می شد و بارها دروازه هندی ها را نیز تهدید کرد. عزت اللهی که خود را در بازی های اخیر تیم ملی به عنوان یکی از بازیکنان مورد اعتماد کی روش معرفی کرده است در این بازی 90 دقیقه در میدان حضور داشت.


وحید امیری (3 از 10)

بال چپ تیم ملی در بازی امروز نتوانست فروغ همیشگی خود را داشته باشد، امیری که در تیم نفت بازی می کند با توجه به خاصیت تهاجمی اش انتظارات را از خود بالا برده است اما در دیدار برابر هندی ها نه از نفوذهایش خبری بود نه از سانترهایش و نه از دور زدن مدافعان حریف، امیری در روز کم سر و صدای خود، 90 دقیقه در میدان حاضر بود.

علی رضا جهانبخش (8.5 از 10)

بال راست آلکمار هلند در ادامه بازی های بی نقص خود در لیگ هلند، در بازی تیم ملی برابر هتدی ها نیز به خوبی از پس وظایف خود برآمد و توانست بارها دروازه حریف را با تهدید روبرو کند، جهانبخش به مانند حاج صفی روی سه گل تیم ملی در این بازی نقش مستقیم داشت، دو پنالتی ایران روی ارسال های او به دست آمد و گل آخر تیم ملی نیز روی حرکت به موقع و ضربه دقیق او به ثمر رسید. جهانبخش که در تمام دقایق بازی در زمین حضور داشت یکی از اصلی ترین مهره های کی روش در پیاده کردن نقشه های تاکتیکی وی بود.


مهدی طارمی (3.5 از 10)

مهاجم اصلی پرسپولیسی ها در این بازی به مانند دیدارهای قبلی خود در تیم کی روش موفق نبود، او یکی دو موقعیت خوب داشت اما نتوانست از آنها استفاده کند، هواداران آقای گل لیگ برتر امید زیادی داشتند تا با گلزنی وی در این بازی آمار درخشان تری از او در بازی های ملی ببینند اما این اتفاق نیفتاد و در بازی برابر تیم ضعیف هند، طارمی یکی از بازنده ها بود. طارمی 66 دقیقه در این بازی حضور داشت.

سردار آزمون (5 از 10)

با مصدومیت گوچی، بدون شک، مهاجم تیم روستوف روسیه اصلی ترین مهره سرمربی تیم ملی است، سردار که در این بازی انتظار زیادی برای گلزنی فراوان خود به وجود آورده بود تنها یک بار توانست از موقعیت هایی که نصیبش شد استفاده کند و با سرعت عمل خود گل دوم تیم ملی به ارمغان آورد. آزمون البته یکی ضربه سر به تیر دروازه زد و چند بار نیز ضربات خود را با اختلاف کم نسبت به دروازه، از زمین خارج شده دید. سردار در این بازی 90 دقیقه در زمین حاضر بود.


داریوش شجاعیان (3.5 از 10)

هافبک گسترشی ها در اولین بازی ملی خود دقایق زیادی در میدان نبود اما با حضور خود نوید یک هافبک تعیین کننده را در تیم ملی داد، او که تنها 22 دقیقه در میدان حاضر بود با پاس دیدنی بلند و قطری خود پایه گذار گل چهارم تیم ملی شد و توانست اثرگذاری مثبتی را در اولین بازی خود با پیراهن تیم داشته باشد.

کریم انصاری فرد، سیدجلال حسینی (غیرقابل بررسی)

دو بازیکن تعویضی دیگر در تیم ملی در مدت زمان حضور خود در میدان نتوانستند کار ویژه ای از خود بروز دهند و البته با توجه به زمان اندک حضورشان، عملکرد آنها غیرقابل بررسی است.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد