تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 تیم ملی برای انجام بازی دوم تا اکنون با بیش از 20 تیم وارد مذاکره شده اما هنوز پاسخ مثبت نگرفته است!به گزارش" تک گل"، تیم ملی پیش تر بازی با مقدونیه را نهایی کرده بود اما بعد از لغو بازی با نروژ پیشنهاد کرواسی را برای انجام بازی نپذیرفت!


تیم ملی که منتظر بود بعد از مشخص شدن حریفان خود در مرحله مقدماتی جام جهانی حریف دوم تدارکاتی خود را پیدا کند در هفته های اخیر تلاش زیادی برای پیدا کردن حریف داشت که هنوز به نتیجه نرسیده است!


بیشتر تیم هایی که با آنها وارد مذاکره شده ایم به این خاطر به ما نه گفته اند که برنامه خود را از قبل برای روزهای فیفای خرداد ماه تعیین کرده اند!


البته در لغو بازی ها دلایل دیگری از جمله مسائل مالی و سیاسی هم دخیل بوده است. شاید بهتر است به ضعف روابط بین الملل فدراسیون فوتبال نیز در تدارک بازی دوستانه اشاره ای داشته باشیم.


آخرین تیمی که با آن وارد مذاکره شده ایم تیم ملی اتریش بود که هنوز پاسخی  به ایران نداده است. شاید تیم ملی در نهایت و بعد از دیدار با مقدونیه مجبور به بازی با یک تیم باشگاهی شود.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد