تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با صلابت دوست‌داشتنی نشست مطبوعاتی بازی مقابل کره را با تبریک برد باارزش در آزادی جشن گرفت.
کی‌روش که با پیراهن مشکی و همراهی آرین قاسمی در نشست مطبوعاتی حاضر شده بود، حالا در قواره بهترین سرمربی آسیا در مرحله مقدماتی جام جهانی به سوالات جواب می‌دهد.

 


خیلی خوشحالیم
بازی سخت و دشواری داشتیم و خیلی قدرتمندانه بازی کردیم. این پیروزی به خاطر این که برابر یکی از با ارزش ترین تیم های آسیا بود خیلی برایمان مهم بود. بازی امشب یکی از فینال ها بودو باید در ادامه مسیر با قدرت کارمان را ادامه بدهیم. به خاطر داشته باشید برای صعود 6 فینال دیگر پیش رو داریم.


بازی در حد جام جهانی بود
بازی که شاهد بودیم در حد جام جهانی و بسیار با کیفیت بود. از هواداران تشکر می کنم در این شب عزیز به استادیوم آزادی آمدند. من به همه مردم ایران تسلیت می گویم به ویژه کسانی که در استادیوم حضور داشتند.

 

هنوز صعودمان قطعی نیست
اتفاق های زیادی خواهد افتاد و هنوز نمی شود در صعود تیم ملی صحبت کرد. هنور 6 بازی دیگر باقی مانده است و ما نمی شود از حالا قطعی در مورد صعود به جام جهانی صحبت کنیم.

 

جو سازی کره ای ها
امشب ثابت کردیم مساله حاد درون زمین است؛ تنها نتایج درون زمین رقابت بین دو تیم را تعیین می کند. دو برد خوب به دست آوردیم که البته این 2 برد تنها بخشی از مسیرمان است و تمام بازی ها مهم هستند. مهمترین پیام بازی امشب این بود که آماده سازی را نباید رها کنیم و باید از این تیم حمایت شود. باید آماده سازی را بیشتر و بهتر انجام بدهیم چون این تیم و این بازیکنان استحقاق صعود به جام جهانی را دارند.

 

تغییرات زیاد در ترکیب ایران
ما در بازی با ازبکستان از آزمون، جهابخش و دژاگه استفاده نکردیم چون مصدومیت های و سفرهای طولانی باعث مصدومیت آنها شد. در بازی هایی که داریم مهمترین مطلب این است که ما از بهترین گزینه ها استفاده کنیم. این بازیکنان طراوت زیادی داشتند و بازی خوبی به نمایش گذاشتند.

 

تمام جزییات کره را می دانستیم
ما شرایط  کره را کاملا بررسی کردیم و این تیم را به خوبی می شناختیم. کره برای اولین بار با سیستم 3-3-4 بازی کرد ولی بازیکنان ما شگفت زده نشدند و خیلی زود سیستم تیم مان را تغییر دادیم. تمام جزییات آنها را می دانستیم و هیچ چیز ما را شگفت زده نکرد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد